۱۸۱۱۱۴۰۱

اتمام حجت تهیه‌کننده «قاتل اهلی» با کیمیایی⇐اگر حکمیت خانه سینما را نپذیرید پرونده به قوه قضاییه ارسال خواهد شد

سینماروزان: اختلاف میان مسعود کیمیایی و منصور لشکری قوچانی تهیه کننده «قاتل اهلی» تمامی ندارد و به نظر می رسد فارغ از اینکه این اختلافات وجهه تبلیغاتی مناسبی هم برای فیلم بوده همچنان باید از این اختلافات بشنویم.

به گزارش سینماروزان بعد از آن که کیمیایی خانه سینما را به عنوان مرجعی برای رسیدگی به اختلاف تشخیص نداد و رییس شورای داوری خانه سینما هم بر این مسأله صحه گذاشت حالا منصور لشکری قوچانی در نامه ای به شورایعالی تهیه کنندگان به طرح شکایت از کیمیایی پرداخته و به صراحت از این گفته که اگر کیمیایی باز هم حکمیت خانه سینما را نپذیرد در نهایت پرونده درگیری به قوه قضاییه ارسال خواهد شد.

متن نامه تهیه کننده «قاتل اهلی» را بخوانید:

اعضاء محترم شورای عالی تهیه‌کنندگان؛با سلام و احترام، اینجانب از آقای مسعود کیمیایی به دلیل عدم رعایت قرارداد فی‌مابین شاکی بوده و قبلا به تاریخ ٠٧/١١/٩٥ نامه‌ای برای دبیر محترم شورای‌عالی تهیه‌کنندگان ارسال نموده‌ام. لازم به توضیح است که طی نامه‌های تاریخ ١٠/٨/٩٥- ٢٢/٨/٩٥- ٢٢/٩/٩٥- ١/١٠/٩٥- ٧/١٠/٩٥ و ٢٠/١٠/٩٥ و نیز اظهارنامه ١٤/١١/٩٥ هیئت داوری خانه سینما را به عنوان داور مرضی‌الطرفین براساس اساسنامه خانه سینما معرفی نموده‌ام و مستحضر هستید که نامه‌های ارسالی فاقد وجاهت قانونی بوده و اظهارنامه تأییدی بر مکاتبات فی‌مابین مطابق قانون خانه سینما می‌باشد و علاوه بر اینکه آقای کیمیایی حکمیت خانه سینما را نپذیرفته‌اند، اعلام نموده‌اند که اینجانب به دادگاه شکایت کرده‌ام.

اینجانب مراتب اداری و قانونی را پیگیری کرده و خواهم کرد و قطعا اگر خانه سینما حامی هنرمندان و هنربانان به عنوان داور توسط آقای کیمیایی پذیرفته نشود، پرونده از خانه سینما خارج و پیرو اختلافات حقوقی به قوه قضائیه ارسال می‌شود. اعتبار و میزان مشروعیت «خانه سینما» با عملکرد آقای کیمیایی در حال خدشه‌دارشدن است و اینجانب حسن‌نیت خود را با پیگیری قانونی توسط خانه سینما ثابت نموده‌ام. امیدوارم اعضاء محترم شورای‌عالی تهیه‌کنندگان برای برون‌رفت از خلاف‌های مکرر استاد کیمیایی که باعث متضرر شدن بیشتر و بیشتر اینجانب می‌شود تدبیری بیندیشند و خواهشمند است ضمن بررسی قرارداد فی‌مابین اینجانب و آقای مسعود کیمیایی نظر قطعی خود را اعلام فرمایید.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۳۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35075

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "اتمام حجت تهیه‌کننده «قاتل اهلی» با کیمیایی⇐اگر حکمیت خانه سینما را نپذیرید پرونده به قوه قضاییه ارسال خواهد شد"

 1. فسیل ستیز گفت:

  لشکری جان، مواظب باش ..

  ضامن داران “گذشته باز” برای به خون کشیدن بازارچه منتظر یک اشاره یا سکسکه از مرادشان هستند ..
  خلاصه یکی‌ اینور ، یکی‌ اونور، یکی‌ بالا، یکی‌ پایین، تا به خودت بیای، ۲۰ ساعت راش‌های فیلم دود شده رفته هوا ..
  یهو چش واز میکنی‌ توی تیمارستان، لوطی بهمن بهت میگه:
  اسلام و علیکم منصور جان لشکری، قند داغ می‌خوری یا چایی؟
  چهار میلیارد رو “جغجغه” خریده بودی، الان شده بود ۴۰ میلیارد ..

  بیکار بودی مرد، سراغ آقا کیمیا رفتی‌؟ شوخی‌ که نیست …

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code