۰۵۰۱۱۴۰۲

ابوالقاسم طالبی مدعی شد⇐”یتیم‌خانه ایران” با تنها ۸ میلیارد ساخته شد/افخمی باعث کاهش ۹ میلیاردی هزینه‌های تولید شد

سینماروزان: درام تاریخی “یتیم خانه ایران” ساخته ابوالقاسم طالبی به تازگی روی پرده رفته ولی در دو روز ابتدایی اکران فقط ۱۱ میلیون تومان فروخته است.

به گزارش سینماروزان این فروش پایین افتتاحیه در برابر هزینه های بالایی که برای تولید فیلم صرف شد موجب شد ابوالقاسم طالبی در برنامه “هفت” به ذکر توضیحاتی درباره بودجه تولید این فیلم بپردازد و از جمله اینکه با کمک بهروز افخمی توانسته هزینه های تولید را کاهش دهد.

 طالبی در خصوص هزینه های ساخت این فیلم گفت: برآورد مالی فیلم بسیار بالا بود. اما در سفری که در سوریه با بهروز افخمی داشتیم اتفاق های خوبی افتاد و آنجا با کمک بهروز افخمی و تجهیزات و لوکیشن های مانده از فیلم «فرزند صبح» توانستیم هزینه تولید فیلم به اندازه ۹ میلیارد تومان بکاهیم! لذا بسیاری باورشان نمی شود که ما این فیلم را با تنها ۸ میلیارد تومان تولید کردیم.

طالبی ادامه داد: بازیگران خارجی را با رج زنی خوب به گونه ای به ایران آوردیم که هزینه تمام بازیگران خارجی ما کمتر از بازیگران ایرانی شد. چیزی کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان. من بازیگران خارجی فیلم را با وب کم و مکالمه اینترنتی با آنها انتخاب کردم تا هزینه ها کاسته شود. والا می توانستم ۱۰ روز به انگلیس بروم.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۵۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30312

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code