۰۸۰۳۱۴۰۱

ابراز تنفر بازیگر “ستایش” از فضای مجازی!

شهروز+ابراهیمی+بازیگر

سینماروزان: در کوران فعالیت‌هایی که هنرمندان در فضای مجازی دارند اینکه یک بازیگر هم پیدا شود و نسبت به فضای مجازی احساس بیزاری کند قابل توجه است.

به گزارش سینماروزان شهروز ابراهیمی بازیگر سریالهایی مثل “جاده چالوس” ، “ستایش۳” و “ماه و پلنگ” به جام‌جم گفت: خیلی از دوستان هم به من انتقاد می‌کنند که چرا حضور کم‌رنگی در فضای مجازی دارم و واقعیت اینکه من از فضای مجازی بیزار هستم زیرا در کشورمان استفاده صحیحی از فضای مجازی انجام نمی‌شود برای خود من در این فضا مزاحمت های زیادی صورت گرفته است و خیلی ها درک درستی از فضای مجازی ندارند و آموزش چندانی هم انجام نشده است.

شهروز ابراهیمی ادامه داد: متاسفانه الان سطح و تراز یک هنرمند براساس فالوئرهایش در فضای مجازی تعیین می‌شود که باعث تاسف است و باید در این باره بازنگری‌های زیادی انجام داد. برای خود من هیچ کاری ندارد با درست کردن یک حاشیه برای خودم کلی فالوئر پیدا کنم اما به این نوع شهرت‌های کاذب اعتقادی ندارم و فکر می‌کنم با این حاشیه‌سازی‌های بیهوده نمی‌توان هنرمند شد.

این بازیگر درباره انتخاب هنرپیشه از میان شاخ‌های اینستا گفت: تجربه نشان داده این گونه انتخاب بازیگر هیچ فایده‌ای ندارد. کسی که جنم بازیگری نداشته باشد اگر میلیونها فالوئر هم داشته باشد چیزی ازش درنمی‌آید کمااینکه داشته‌ایم برخی به‌اصطلاح شاخ‌های مجازی را که وارد کار بازیگری شده‌اند و چون تکرار مکررات یک تیپ را در دستور کار قرار داده‌اند، پیشرفتی نداشته‌اند. مخاطب شاید یکی دو قسمت به‌خاطر حضور چنین افرادی یک سریال را ببیند ولی درنهایت این کیفیت بازیگری است که باعث ادامه گرفتن سریال می‌شود. البته در حالت کلی، نمیتوان حکم قطعی داد چون ممکن است بین اینها یکی هم باشد که استعدادی داشته باشد و اگر تلاش کند و وقت بگذارد برای آموزش احتمال موفقیتش وجود دارد!

بازیگر “کلاه پهلوی” و “مرگ تدریجی یک رویا” درباره وجه مثبت فضای مجازی اظهار داشت: فضای مجازی کمکهایی نیز می‌کند به آنها که نیتی خیر دارند. مثلا یکی می‌خواهد ورکشاپ بازیگری بگذارد و دیگری توانایی‌هایش در عروسک‌گردانی را ارائه می‌دهد و یکی دیگر هم استندآپ اجرا می‌کند ولی اینها افرادی هستند که تجربه‌ها را کرده‌اند و تحصیلاتی هم دارند و حالا چون در فضای حرفه‌ای، کم‌کارند به سراغ فضای مجازی رفته‌اند و چون نگاهشان تخصصی است اسیر حواشی مجازی نمی‌شوند ولی آنها که با حاشیه‌سازی‌های مجازی مشهور می‌شوند مسیری دشوار برای حضور در عالم حرفه‌ای دارند.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61230

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code