۰۳۰۱۱۴۰۲

آیین ها و سنت‏های حسینی در قاب تصویر کوتاه/ جشنواره “تصویر دهم” کلید خورد+تیزر

جشنواره تصویر دهم

سینماروزان: دومين سوگواره فیلم کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» با مدیریت مجید مجیدی و دبیری محمد رهبر برگزار می‌شود.

به گزارش سینماروزان، این سوگواره با هدف اشاعه و ترویج سنت‏هاو  آیین‏های حسینی و کشف استعدادهای جوان و خلاق در این حوزه  توسط مؤسسه فرهنگی خیریه راه ایمان و با مشارکت عتبه مقدسه حسینی در کربلا آغاز شده است. مجید مجیدی، رضا میرکریمی و نیما جاویدی، فیلم‏های کوتاه حداکثر ۵ دقیقه‏‌ای را در حوزه‏‌های داستانی، مستند و انیمیشن داوری خواهند کرد.

در این دوره به فیلم های‏ منتخب علاوه بر  تندیس و لوح تقدیر، به ترتیب جوایز نقدی شامل ۵ سکه، ۴ سکه و ۳ سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد. علاوه‌برآن به پنج فیلم برگزیده منتخب آرا مردمی نیز لوح تقدیر و یک سکه بهار آزادی تعلق خواهد گرفت. عتبه مقدسه حسینی نیز علاوه بر اکران فیلم های منتخب در کربلا، جوایز معنوی ویژه‏ای به آثار منتخب این دوره اهدا خواهد کرد.

شرکت‌کنندگان در این رویداد محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی ندارند و آثار تولید شده از سال ۹۹ به بعد در اولویت داوری قرار خواهند داشت.

هنرمندان برای شرکت در این رویداد تا پنجم مهرماه مصادف با اربعین حسینی فرصت دارند آثارشان را در قالب فیلم‌های کوتاه مستند، داستانی یا انیمیشن و کلیپ پس از تکمیل فرم درخواست، در سایت سوگواره «تصویر دهم» به نشانی tasvir10.ir بارگذاری کنند.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر از اخبار، فرایند برگزاری، قوانین و شیوه‌نامه شرکت در این سوگواره می‌توانند علاوه بر مراجعه به صفحات مجازی سازمان جوانان راه ایمان، به نشانی Javanane_Rahe_Iman@
یا
با شماره‌تلفن ۰۹۱۰۹۲۳۴۲۳۴ تماس حاصل فرمایند.

برای تماشای تیزر اینجا را ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=65466

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code