۱۵۰۷۱۴۰۱

آیا شوهر دوم بهاره رهنما فرزند حسن عباسی است؟!+فیلم

سینماروزان: در روزهای گذشته و بعد از ازدواج دوم بهاره رهنما با جوانی به نام امیرخسرو عباسی که هم مهندس است و هم ساکن الهیه و هم کارآفرین نمونه با تولید کرم زیبایی شترمرغ، پرسشی شکل گرفته درباره نسبت فرزندی همسر رهنما با حسن عباسی.

حسن عباسی که از تئوریسینهای جریان اصولگراست در دوران ریاست شمقدری بر سازمان سینمایی عضو شورای پروانه نمایش هم بود و در جشنواره بیست و نهم فجر به هیات داوران نیز راه یافت و البته پرسشهایی طرح شد درباره تاثیرگذاری او بر دیگر داوران در حذف برخی آثار متفاوت آن جشنواره و از جمله یک درام شاعرانه پربازیگر با حضور شهاب حسینی از فهرست برگزیدگان.

مخاطبان با توجه به اشتراک نام خانوادگی حسن عباسی با امیرخسرو عباسی گمانه زده اند که او پدرشوهر بهاره رهنماست؟؟؟
احتمالا ازدواج دوم مهناز افشار که چند سال بعد از ازدواج اولش با سجاد رفیعی با آقازاده ای به نام یاسین رامین فرزند دو معاون احمدی نژاد ازدواج کرد و بعدتر هم گرفتار حواشی بازداشت شوهر شد، اصلی ترین دلیل طرح این گمانه بوده است.

اما واقعیت آن است حسن عباسی اصلا فرزندی ندارد و خودش هم چند سال قبل در نشستی وقتی در این باره طرف پرسش قرار گرفت از این گفت که تمام دانشجویان ایرانی فرزند وی هستند.

او حتی به یکی از نقل قولهای همسرش اشاره کرد که اگر فرزند پسر داشت، دخترها بر سرش دعوایشان میشد و اگر دختر داشت پسرها بر سرش دعوا میکردند فلذا خدا صورت مساله را پاک کرده و اصلا به آنها فرزند نداده است.

برای دیدن فیلم گفته های حسن عباسی درباره تعداد فرزندانش اینجا را ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=42551

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "آیا شوهر دوم بهاره رهنما فرزند حسن عباسی است؟!+فیلم"

  1. ali گفت:

    همه شان مسئله دارند وپذیرش هرنوع… راهم دارن

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code