۱۱۰۹۱۴۰۱

آیا خاطره‌گویی اکبر عبدی از سفر حج هماهنگ شده بود؟/مدیر شبکه سه پاسخ می‌دهد

سینماژورنال: صحبت‌های جنجالی اکبر عبدی در یک برنامه زنده تلویزیونی که در آن روایتی را درباره دیدار با یک عرب سعودی بیان کرده بود و البته حین این روایت یک کلمه خط قرمزی هم از دهانش خارج شده همچنان محل بحث رسانه هاست.

به گزارش سینماژورنال بسیاری متعجب بودند از اینکه که چرا سخنان عبدی در آن برنامه سانسور نشده است و بی سانسور روی آنتن شبکه سوم سیما رفته است آن هم در حالی که بعضا فوتبالهای داخلی هم گرفتار سانسور می شوند.

 غلامرضا میرحسینی مدیر شبكه سه در پاسخ به این سوال كه آن جمله جنجالی اكبر عبدی برای شما مشكل ساز نشد؟ به “خبرآنلاین” گفت: نه، مشكل ساز نشد. هر كسی مسئول مطالب خودش است.

این مدیر در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به فاجعه منا، صحبت های اكبر عبدی از قبل هماهنگ شده بود كه این طوری مردم ایران كمی خوشحال شوند؟ او در پاسخ گفت: مگه می‌شه؟ مگه داریم؟ البته این هم حرفی است اما در دوران مدیریت من باید همه چیز داشته باشیم.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=11917

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "آیا خاطره‌گویی اکبر عبدی از سفر حج هماهنگ شده بود؟/مدیر شبکه سه پاسخ می‌دهد"

  1. صدر گفت:

    البته اكبر عبدي، يار غار استاد(!) ده‌نمكي، خيلي وقته كه از خودي‌ها محسوب مي شوند و براي ايشان هم ميشه و هم داريم. حالا شما اين آقا را مقايسه كنيد با مثلا فرزاد حسني، رضا رشيدپور و خيلي‌هاي ديگه كه در سيما ممنوع‌الكار شدند…..
    قسمت دردناك قضيه اينجاست كه اين آقايان سيماي ميلي، مردم رو جيگر فرض مي‌كنند….

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code