۰۹۰۱۱۴۰۲

آقای سیدزاده! خبر دارید که سایت بیمه تکمیلی درمان هنرمندان، بالا نمی‌آید؟+عکس

حسین+سیدزاده

سینماروزان: در روزهای گذشته اغلب هنرمندانی که بنا داشته‌اند فاکتورهای درمانی خود را در سایت بیمه درمانی هنرمندان بارگذاری کنند با اختلال عمده و بالا نیامدن سایت مواجه شده‌اند.

این همان بیمه تکمیلی درمان است که در تمام ماههای گذشته به‌دلیل تاخیر در بازپرداخت هزینه‌های درمانی هنرمندان در کانون انتقادات قرار داشت؛ بماند که برخی از مراکز درمانی طرف قرارداد این بیمه و به‌ویژه مراکز دندانپزشکی از ارائه خدمات به بیمه شدگان هنرمند سرباز می‌زدند‌.

متاسفانه اعتراضات هنرمندان به بی‌کفایتی این بیمه گمنام جدی گرفته نشد تا حالا که سایت این بیمه که تنها عامل ارتباطی هنرمندان با بیمه‌گذار بود با اختلال جدی مواجه شده است.

حتی اگر دلیل این اختلالات را مشکلات نرم‌افزاری بدانیم باز لازم بود در این باره به بیمه‌شدگان اطلاع‌رسانی می‌شد و راه‌حلی برای ارتباطشان با بیمه‌گذار طراحی می‌گردید.

آیا حسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر که این شرکت بیمه را برای هنرمندان انتخاب کرده از اختلالات سایت بیمه‌گذار باخبر است؟؟ اگر بی‌خبر است که مرحبا به این مدیریت و اگر باخبر است که چرا هیچ نکرده برای حل این مشکل؟؟

بالاخره ماجرای هنرمندان و این بیمه گمنامی که معلوم نیست بر کدام مبنا ‌به‌عنوان پیمانکار درمان تکمیلی‌شان انتخاب شده تا چه زمانی ادامه دارد؟؟؟

این همه گرفت و گیر در یک بیمه معمولی حادث شده و باز بیمه‌گذار عزل نمی‌شود؟ چرا؟؟ عزل بیمه‌گذار و جانشینی با بیمه‌ای باکفایت، منافع چه کسانی را به خطر می‌اندازد؟؟

 

سایت بیمه تکمیلی بالا نمی‌آید!!!

سایت بیمه تکمیلی بالا نمی‌آید!!!

 

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۶:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60417

بعدش؟

مطالب مرتبط

7 نظر برای مطلب "آقای سیدزاده! خبر دارید که سایت بیمه تکمیلی درمان هنرمندان، بالا نمی‌آید؟+عکس"

 1. حسینعلی فلاح گفت:

  بله بله
  خدا پدر شما رو بیامرزه که منعکس کردین
  یک هفته س همینه وضعیت بیمانو
  اصلا بالا نمیاد

 2. مصیری گفت:

  والله ما که نفهمیدیم این بیمه سرماد رو از کجا پبدا کردن
  از لپ لپ

 3. مجیدی ویلیام گفت:

  نیازه به ورود فوری وزیر ارشاد به ماجرای این بیمه
  و بررسی قرارداد منعقده
  و مشخص کردن رقم قرارداد
  و جرایی انتخاب این بیمه

 4. رضازاده گفت:

  بیمه سرمد چطور انتخاب شده
  با کدوم مناقصه؟؟
  براساس کدوم ارزیابی قبلی
  چرا بیمه های مطرح مثل اسیا البرز یا ایران و سامان انتخاب نشدن

 5. اسماعیلی پیمان گفت:

  من ده روزه میخوام بارگذاری کنم مدارک پزشکی و اصلا بالا نمیاد این سایت‌..چرا

 6. S گفت:

  هم بیمه تکمیلی بالا نمیاد و هم بیمه تامین اجتماعی برخلاف چیزی که وزیر قول داده بود پرداخت نشده! سازمان بازرسی کل کشور باید ورود کنه.

 7. نوید گفت:

  ثبت هزینه درمان ممکن نیست و قرارداد رو به اتمام این چه وضعیه این بیمه جز اذیت هنرمندان وزجر دادن در کمک به هنرمندان چیز دیگری نداره ما هنرمندان قدردان اذیت و آزار و اعصاب کشیدن و پرداختی های دیرهنگام و عدم مدیریت درست نیستیم یک هنرمند از کارش نمیدزده تمامی هنرش رو ارایه میده ولی یک مسئول چه؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code