۱۵۰۷۱۴۰۱

آقایان خانه سینما! بسته پیشنهادی‌تان برای بهبود معیشت اهالی سینما چه شد؟/مگر دو ماه پیش به رئیس سینما وعده ندادید به‌زودی بسته پیشنهادی خود را ارائه خواهید کرد؟/چرا همچنان در لاک انفعال فرورفته‌اید و حواس‌تان به گرفتاری‌های معیشتی اهالی سینما نیست؟؟

خانه+سینما

سینماروزان/حامد مظفری: با گذشت دو ماه از بازدید سرزده رئیس سینما از خانه سینما همچنان بسته پیشنهادی خانه برای بهبود معیشت اهالی سینما ارائه نشده.

به گزارش سینماروزان دو ماه پیش محمد خزاعی رئیس سینما به طور سرزده به خانه سینما رفت و با هیات مدیره این نهاد صنفی دیدار و گفتگو کرد.(اینجا را بخوانید)

در آن دیدار رئیس سینما از روسای خانه خواست خیلی زود بسته پیشنهادی خود برای ارتقای معیشت سینماگران را تنظیم و به سازمان سینمایی ارائه کنند تا با تصویب قوانین لازم، یک بار برای همیشه مشکلات معیشتی سینماگران حل شود.

با گذشت دو ماه از آن دیدار هنوز هیچ بسته‌ای از سوی خانه برای سازمان ارسال نشده! چرا؟

آقایان خانه سینما! بسته پیشنهادی‌تان برای بهبود معیشت اهالی سینما چه شد؟ چرا در این دو ماه نیازهای معیشتی اساسی صنف سینما را فهرست نکرده و به طور رسمی اعلام نکردید تا رئیس سینما هم در جریان قرار گیرد؟؟

مگر دو ماه پیش به رئیس سینما وعده ندادید به‌زودی بسته پیشنهادی خود را ارائه خواهید کرد؟ چرا همچنان در لاک انفعال فرورفته‌اید و حواس‌تان به گرفتاری‌های معیشتی اهالی سینما نیست؟؟

در روز سينما که حتی یک ریال تسهیلات حمایتی نصیب اهالی سینما نشد، چرا زمان را تلف می‌کنید و فقط نظاره می‌کنید اوضاع را؟؟ آیا منتظرید تا باز شب عید برسد و صدای اعتراض اهالی سینما به خودی و بیخودی کردن در جریان توزیع یک عیدی ساده، به آسمان برسد؟؟

مگر فهرست کردن مشکلات معیشتی متعدد سینماگران چقدر دشوار است که از پس آن برنمی‌آیید؟ مدیریت صنف که فقط شرکت در جلسات هفتگی و دریافت حق جلسه و صرف میوه و شیرینی و نسکافه نیست؟؟ درست است که خودتان مشکل مالی ندارید و چپ‌تان پر است ولی بالاغیرتا از حال هزاران سینماگر گرفتار خبر ندارید؟؟؟

هرچه زودتر تکانی بخورید و بسته پیشنهادی‌تان برای اهالی سینما به خصوص بسته لازم برای توزیع عیدی و سبدکالای ماهانه برای تمام اعضا را به سازمان ارسال کنید تا رئیس سینما شرایطی فراهم آورد که شب عید امسال دیگر سینماگران شرمنده خانواده خود نشوند.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۷:۵۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=66728

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "آقایان خانه سینما! بسته پیشنهادی‌تان برای بهبود معیشت اهالی سینما چه شد؟/مگر دو ماه پیش به رئیس سینما وعده ندادید به‌زودی بسته پیشنهادی خود را ارائه خواهید کرد؟/چرا همچنان در لاک انفعال فرورفته‌اید و حواس‌تان به گرفتاری‌های معیشتی اهالی سینما نیست؟؟"

 1. حسام نطنزی گفت:

  بسته ای ندارن
  شکم خودشون سیره
  کاری ندارن به بقیه

 2. الهی رضا گفت:

  شب عید باید عیدی بدن به همه
  ماهانه هم سبدکالا بدن
  این دیگه نیازی به بسته داره؟؟؟

 3. مصیری گفت:

  خزاعی جان خودت تکون بده
  اینا خوابن

 4. علیرضا مهاجر گفت:

  به نظرم ممد خزاعی خودش باید بیاد و
  تسهیلات مستقیم بده به اهالی سینما
  از روسای خانه کاری برنمیاد
  جز معطل کردن و معطل کردن و معطل کردن

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code