۱۴۱۱۱۴۰۱

آغاز فراخوان تیزرسازی برای “هفت ماهگی” با حضور باران کوثری و حامد بهداد+فیلم

سینماروزان: تازه ترین تجربه بازیگری مشترک باران کوثری-حامد بهداد با عنوان “هفت ماهگی” بناست از نیمه دی ماه در گروه آزاد روی پرده برود.

به گزارش سینماروزان در فاصله دو ماه مانده تا اکران این فیلم، فراخوان تیزرسازی برای آن آغاز شده است. در این فراخوان از عموم علاقمندان به ساخت تیزر برای این فیلم که البته دارای تجربیات خاص خود در این زمینه هستند دعوت شده است تا در فراخوان شرکت کنند.

علاقمندان شرکت در فراخوان می‌توانند ضمن مکاتبه با صفحه رسمی “هفت ماهگی” در اینستاگرام(اینجا را کلیک کنید) یا صفحه رسمی تهیه‌کننده فیلم(اینجا را کلیک کنید) و ارسال یک نمونه از آثار خود در این فراخوان شرکت کنند.

حائزان شرکت در فراخوان این شانس را خواهند داشت که حدود ۴۰ دقیقه از راش‌های فیلم را در اختیار داشته باشند تا مبتنی بر خلاقیت شخصی به ساخت تیزر برای فیلم اقدام کنند.

تیزرهای برگزیده این فراخوان به طور رسمی در سینماها و رسانه های رسمی از جمله صداوسیما پخش خواهند شد و در کنار آن از سازندگان این تیزرها در مراسمی با حضور عوامل فیلم تقدیر خواهد شد و هدایای نقدی ویژه‌ای به آنها تعلق خواهدگرفت و تسهیلاتی جهت حضور در فعالیت حرفه ای تبلیغاتی در سینما برایشان فراهم می شود.

جذب جوانان مستعد اما گمنام

منصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده “هفت ماهگی” هدف از راه اندازی این فراخوان را ایجاد مجالی تازه برای استعدادیابی در زمینه تیزرسازی از جوانان مستعدی دانست که به دلایل مختلف و به خصوص عدم آشنایی با ساز و کار ورود حرفه ای به این عرصه نتوانسته اند عرض اندام کنند.

این تهیه‌کننده خاطرنشان ساخت: درباره فیلمهای قبلی ام و از جمله “کوچه بی‌نام” و “خط ویژه” مواجه شدم با برخی تیزرهای متفاوت و البته به لحاظ بصری، جذابی که توسط جوانان گمنام شهرستانی ساخته شده بود؛ جوانانی که با کمی توجه می‌توانند به نیروهایی حرفه ای برای بخش تبلیغاتی سینما بدل شوند. در این راستا تصمیم گرفتیم که برای ساخت تیزر “هفت ماهگی” فراخوانی رسمی را برگزار کنیم تا اعم علاقمندان به ساخت تیزر چه آنها که در داخل ایران زندگی می کنند چه علاقمندان سینمای ایران در خارج از کشور بتوانند در آن شرکت کنند.

“هفت ماهگی” که توسط هاتف علیمردانی ساخته شده است به غیر از باران کوثری و حامد بهداد از حضور بازیگرانی نظیر هانیه توسلی، پگاه آهنگرانی، احمد مهرانفر، فرشته صدرعرفایی و محمدرضا علیمردانی سود می‌برد.

برای دیدن یکی از اولین نمونه تیزرهای طراحی شده برای “هفت ماهگی” اینجا را ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30721

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code