۱۰۱۱۱۴۰۱

“آس و پاس” ۳ میلیاردی شد/”سلام بمبئی” ۲ میلیارد و نیم را رد کرد/”یتیم خانه…” بعد از شش هفته در حسرت میلیاردی شدن!+آمار کامل فروش

سینماروزان: آمار فروش سینماها کاملا تحت تأثیر تعداد بالای سینمایی است که در اختیار فیلم موزیکال مملو از رقص و آواز هندی “سلام بمبئی” است. این فیلم  که بیشتر از ۱۳۰ سالن در اختیار دارد توانسته فقط در هشت روز رقم فروش ۲٫۵ میلیارد را رد کند و به نظر می رسد با انحصاری که در تعداد سالن دارد همچنان فروش بالایش ادامه داشته باشد.

به گزارش سینماروزان دو فیلم مفرح دیگر روی پرده یعنی “آس و پاس” و “مشکل گیتی” از دیگر آثاری هستند که اقبال مخاطبان به آنها مثبت بوده است. در این بین “آس و پاس” به دلیل در اختیار داشتن ۱۰۰ سالن سینما توانسته فروش ۳ میلیارد را رد کند و “مشکل گیتی” با دارا بودن فقط ۲۰ سالن حدود ۲۵۰ میلیون تومان فروخته است.

“نیمه شب اتفاق افتاد” و “متولد ۶۵” از آثار میانه جدول فروش هستند که هر دو بیش از ۳۰ سینما در اختیار دارند و هر دو نیز رقم فروش یک میلیارد را رد کرده اند.

“یتیم خانه ایران” علیرغم امکانات بالای تبلیغاتی هنوز نتوانسته به رقم یک میلیارد فروش برسد و بعد از شش هفته تازه به ۹۰۰ میلیون تومان فروش رسیده است. “نفس” هم وضعیتی مشابه دارد.

دو فیلم کودکانه “جنجال در عروسی” و “فرار از اردو” که هر دو هم با حمایت فارابی تولید شده اند و همچنین فیلم “شرفناز” قعرنشینان جدول فروش هستند.

آمار کامل فروش تا ابتدای جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–فروشنده ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۱۰۰روز)

–آس و پاس ۳ میلیارد و ۸۰ میلیون(۵۱روز)

–خشکسالی و دروغ ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۷۲روز)

–سیانور ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۵۱روز)

–سلام بمبئی ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون(۸روز)

–نیمه شب اتفاق افتاد ۱ میلیارد و ۵۱۰میلیون(۵۱روز)

–متولد۶۵ (۱میلیارد و ۸۰ میلیون)(۴۴روز)

–نفس ۹۳۰ میلیون(۳۰روز)

–یتیم خانه ایران ۹۲۰ میلیون(۴۴روز)

–مشکل گیتی ۲۵۰ میلیون(۱۶روز)

–لاک قرمز۱۲۵ میلیون(۸روز)

–جنجال در عروسی ۷۵ میلیون(۸روز)

–فرار از اردو  ۷۴ میلیون(۳۰روز)

–شرفناز ۷۵۰ هزار تومان(۸روز)

 

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32047

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code