۰۶۰۵۱۴۰۰

یک اتفاق غیرمنتظره در جشن خانه سینما⇐داوران خودشان را داوری میکنند!!!⇔از مدیرعامل روزگار انحلال و صاحبان فیلم ۳ارگانی تا رییس هیات مدیره خانه سینما هم داورند و هم داوری می‌شوند!+فهرست آثار

سینماروزان: در فاصله کمی بیشتر از یک ماه تا برگزاری جشن خانه سینما و در حالی که در ظاهر تهیه کننده ای محجوب به نام هارون یشایایی دبیر جشن خانه سینما شده اتفاقاتی در روند داوریها در حال رخ دادن است مصداق کامل غیرحرفه ای گری.

فارغ از آن که در روالی بدوی، دی.وی.دی فیلمهای حاضر در رقابت در اختیار داوران قرار گرفته تا هر وقت فرصت کردند آثار را ببینند و به سنجش بپردازند، اتفاق غیرحرفه ای تر حضور افرادی در آکادمی داوران است که خودشان هم در جشن خانه سینما فیلم دارند!!!

از جمله این افراد محمود رضوی تهیه کننده فیلم ۳ارگانی “ماجرای نیمروز” است که هم نامش در میان داوران است و هم با سه فیلم “ماجرای نیمروز”، “ساکن خیابان چهل و یکم” و “سیانور” در رقابت جشن خانه سینما حضور دارد!!!

همایون اسعدیان رییس هیات مدیره، محمدمهدی عسکرپور مدیرعامل روزگار انحلال، غلامرضا موسوی، تینا پاکروان و محمدحسین مهدویان از دیگر افرادی هستند که هم به عنوان داور آکادمی حضور دارند و هم خود به عنوان تهیه کننده یا کارگردان آثاری نظیر “یک روز بخصوص”، “متولد ۶۵″، “خشکسالی و دروغ”، “نیمه شب اتفاق افتاد” و “ماجرای نیمروز” در رقابت جشن خانه سینما حاضرند!

آیا با چنین مصادیقی امکان داوریهای تخصصی و به دور از شائبه در جشن خانه سینما وجود دارد؟ هنوز هیات مدیره خانه سینما درباره این شائبه واکنشی نشان نداده است! آیا اعضای هیات مدیره پاسخی بر این شائبه دارند بخصوص که رییس شان هم در این مورد مصداق “رطب خورده” است…

لیست آثار نوزدهمین جشن خانه سینما
لیست آثار نوزدهمین جشن خانه سینما
لیست آثار نوزدهمین جشن خانه سینما
لیست آثار نوزدهمین جشن خانه سینما
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه 6 آگوست 2017 - 13:39
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=41317

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "یک اتفاق غیرمنتظره در جشن خانه سینما⇐داوران خودشان را داوری میکنند!!!⇔از مدیرعامل روزگار انحلال و صاحبان فیلم ۳ارگانی تا رییس هیات مدیره خانه سینما هم داورند و هم داوری می‌شوند!+فهرست آثار"

 1. reza گفت:

  این آقای ۳ ارگانی چی از جون این سینما میخواد؟!! با اون گریم مسخرش

 2. توانگر گفت:

  ای بابا حالا مثلا اون جایزه جشن خانه سینما چه ارزشی داره؟؟
  چند میشه فروختش؟
  چند میشه خریدش؟؟
  بزارید اینقدر به همدیگه جایزه بدن که جایزه دونشون….

 3. ن.م گفت:

  جالب اینجاست که اسعدیان خودش از محفل شدن هنروتجربه گلایه میکنه
  و اینجا تو خونه سینما یه محفل جالبتر راه افتاده که یه سری ادم خاص مورد تقدیر و تحسین قرار بگیرن…

 4. reza گفت:

  نون قرض دادن به هم تا چه حد ! یه باند عجیب غریب افتادن به جون سینما . ۳ ارگانی هم اومده داخل باند

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code