۳۰۰۱۱۴۰۰

چرا پیام تبریک نیکی کریمی به شهاب حسینی سانسور شد؟+عکس

سینماژورنال: موفقیت شهاب حسینی و اصغر فرهادی در جشنواره کن و دریافت جایزه های بهترین بازیگری و بهترین فیلمنامه سبب ساز آن شد که چهره های مختلفی به آنها تبریک بگویند؛ از مدیران سینمایی گرفته که این جور موفقیتهای انفرادی را ناشی از برنامه ریزی های کارشناسانه خود می‌دانند تا کپی‎‌برداران از مجموعه‌های هندی.

به گزارش سینماژورنال در این بین نیکی کریمی بازیگر ایرانی هم خیلی زود پیام تبریک ویژه ای برای شهاب حسینی و اصغر فرهادی فرستاد. پیامی که دو بخش بود؛ بخش ابتدایی آن اختصاص داشت به تبریک به شهاب حسینی، اصغر فرهادی و “فروشنده” و البته کتایون شهابی که یکی از هیأت داوران بود.

نیکی کریمی در بخش دوم پیام خود هم به دریافت نخل طلا توسط کن لوچ اشاره کرده بود و از این گفته بود که او هیچ گاه به دام هالیوود نیفتاده است.

اما جالب و تعجب برانگیز بود که بخش دوم پیام نیکی کریمی ساعاتی بعد از انتشار اولیه حذف شد.

در بخش حذف شده پیام نیکی کریمی چنین آمده بود: نخل طلا هم که به کن لوچ فیلمساز کهنه کار انگلیسی رسید که تابحال جوایز زیادی را از جشنواره کن برده و تا اونجایی که یادم میاد این دومین باره نخل طلا میبره. سالهاست که ادامه میده به ساختن فیلم برای طبقه کارگر و مشکلات اونا و روابطشون و هیچ وقت هم به دام هالیوود و وسوسه ساخت فیلم پرفروش نیفتاد.

پیام تبریک اصلی

پیام تبریک اصلی

پیام تبریک اصلی
پیام تبریک سانسورشده

پیام تبریک سانسورشده

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه 23 می 2016 - 8:53
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=22995

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "چرا پیام تبریک نیکی کریمی به شهاب حسینی سانسور شد؟+عکس"

  1. احسان گفت:

    كپى برداران از مجموعه هاى هندى؟؟؟ واقعاً از اين چيپ تر نميشد تيكه انداخت.

  2. سلام سایت عالی دارید از اینجور مطالب هم بیشتر بگذارید ممنون

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code