۳۰۰۱۱۴۰۰

چرا در سینما به الهام چرخنده نقش نمی‌دهند؟

سینماژورنال: الهام چرخنده بازیگری که در سالهای اخیر به مبلغی برای حجاب برتر بدل شده از عدم ارجاع پیشنهاد بازیگری در سینما به وی سخن گفت.

به گزارش سینماژورنال چرخنده که آخرین تجربه بازیگریش در سینما به ۳ سال پیش بازمیگردد و فیلمی به نام “اسبها همچنان می تازند” که با نام “عشق و جنون” اکران شد و حتی ۳۰ میلیون هم نفروخت(!) پیرامون فعالیتهای اخیرش به “باشگاه خبرنگاران” اظهار داشت: هم‌اکنون دوسال است که در سینما نقشی به  من پیشنهاد نشده است.

وی ادامه داد: ولی در حال حاضر در حال ساخت برنامه‌ای ۳۰ قسمتی با نام «با من قدم بزن» با موضوع معضلات اجتماعی هستیم. من در این کار به عنوان مجری برنامه و البته تهیه‌کننده کار مشغول به فعالیت هستم. قرار است این برنامه از شبکه دو پخش شود.

بازیگر سریال «آوای باران» ادامه داد: در این مدت که کار بازیگری انجام ندادم، به مستند‌سازی مشغول بودم و مستندی ۱۰ قسمتی با موضوع  شهدای اقلیت را ساختم.

چرخنده در انتها اظهار داشت: امیدوارم در ادامه مسیر هموار شود و باز هم به بازیگری بپردازم.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه 3 آگوست 2016 - 8:34
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=26572

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "چرا در سینما به الهام چرخنده نقش نمی‌دهند؟"

  1. آزادی گفت:

    عجب سوألی؟ این خا نم هنر پیشه نیست . این خا نم …

    هر کار گر دانی که به این خا نم نقش بد هد، میدا ذند آن فیلم را خودش و خا نم چر جنده تما شا میکنند و بس . ایشا ن یک امکان دارد

    اول اینکه ایشان با ید از ملت ایران مخصو صاً آن خا نمی که در دانشگاه به او توهین کرد… پوزش بطلبد، بعد برود نزد هنر مندان مرد می و پسش آنها

    کلا س ببیند چطوری میتوان مردمی شد. وقتی این کار ها را کرد، آنو قت کار گردان ها با ید ببینند ایشان لیا قت پیدا کرده یا نه.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code