۲۹۰۱۱۴۰۰

ماجرای توصیه حبیب به یک ترانه‌سرای داخلی درباره سیاوش قمیشی…

سینماژورنال: سه هفته بعد از درگذشت حبیب همچنان اظهارنظرات مختلف پیرامون این خواننده است که جلب توجه می‌کند.

به گزارش سینماژورنال تازه ترین اظهارنظر از آن یغما گلرویی ترانه سرای وطنی است که در گفتگو با “تجربه” خاطره ای جالب از اولین دیدار خود با حبیب بیان کرده است؛ دیداری که در آن حبیب توصیه‌ای کرده بود به یغما درباره یک خواننده لس‌آنجلسی.

یغما گلرویی گفت: اول بار زمانی او را دیدم که تازه چند ماه بود به ایران برگشته بود و خیلی امیدوارانه میگفت، قول داده اند تا چند ماه دیگر در استادیوم آزادی کنسرت برگزار کنم.

گلرویی ادامه داد: ما که اینجا زندگی کرده بودیم می دانستیم این وعده ها چقدر دروغین است…پس ترجیح دادم به جای اظهارنظر منفی سکوت کنم. تازه ایشان به من گفتند شما که مثلا با سیاوش قمیشی کار کردی، به او هم بگو بیاید!!!

این ترانه سرا خاطرنشان ساخت: من هم در پاسخ ایشان گفتم من هیچ وقت این کار را نمی کنم که به کسی بگویم برگردد چون به وعده متولیان فرهنگی نمی شود اعتماد کرد.

گلرویی درباره توصیه خودش به حبیب هم چنین گفت: به ایشان گفتم من در مورد کنسرت شک دارم اما امیدوارم لااقل برای انتشار آلبوم مجوز دهند. به هر حال سعی کردم در آن روزها زیاد انرژی منفی ندهم.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه 6 جولای 2016 - 10:00
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=25054

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "ماجرای توصیه حبیب به یک ترانه‌سرای داخلی درباره سیاوش قمیشی…"

  1. حامد گفت:

    ای خدا دروغ های گلرویی شروع شد. گلرویی=قهرمان عکس انداختن با همه؛ چطور میشه حبیب رو دیده باشه و باهاش یه سلفی نگرفته باشه؟!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code