۰۲۱۲۱۳۹۸

روایت تازه یک بدلکار از چرایی مرگ پیمان ابدی+گلایه از نیکی کریمی!

سینماروزان: ده سال بعد از درگذشت پیمان ابدی بدلکاری که اصرار زیادی داشت به جاانداختن حیطه طراحی نماهای اکشن در ایران، همچنان حرف و حدیث پیرامون مرگ وی فراوان است و در یک اظهارنظر تازه یکی از بدلکاران ایرانی، روایتی خواندنی از مرگ پیمان ارائه داده!

آرش یزدانی از بدلکاران فعال در سینما و تلویزیون با اشاره به تله‌فیلم “چشمهای نامحسوس” که پیمان ابدی را از سینما و تلویزیون گرفت به “جام جم” اظهار داشت: قبل از پیمان، من و سه نفر دیگر از دوستان با تهیه‌کننده “چشمهای نامحسوس” قرارداد بستیم ولی تهیه‌کننده قرارداد ما را لغو کرد و با پیمان قرارداد بست‌! چرا؟ برای اینکه ما از او امکاناتی همچون آتش‌نشانی، آمبولانس و جرثقیل خواستیم تا امنیت سقوط ماشین بیشتر شود ولی پیمان رودربایستی کرد و بعدش هم آن اتفاق تلخ افتاد.

یزدانی ادامه داد: شما فکر کنید بدلکار “کبری۱۱” وقتی در آن صحنه گرفتار انفجار شد حتی یک ماشین آتش نشانی در صحنه نبود و آتش نشانی وقتی رسید که کار پیمان تمام شده بود! خدا رحمت کند پیمان را…

آرش یزدانی با انتقاد از جدی نگرفتن بدلکاران حتی از سوی بازیگرانی که بدون بدل، به شدت دچار مشکل می‌شوند، گفت: در یکی از سکانس های خشن “کامیون” به‌جای نیکی کریمی پشت فرمان یک بی.ام‌دبلیو۵۳۰ نشستم و به رئال‌ترین شکل ممکن، تصادف را گرفتیم ولی بعدش نیکی کریمی حتی اجازه نداد با ایشان، عکس یادگاری بگیرم.

این بدلکار ادامه داد: دلیل این بی‌اعتنایی چیست؟ بخاطر اینکه بعدا ادعا کنند خودشان پشت فرمان بوده‌اند و اصلا بدلکار نداشته‌اند؟؟؟

image_print
تاريخ انتشار: سه‌شنبه 17 دسامبر 2019 - 22:23

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code