۰۵۰۵۱۴۰۰

جمشید هاشم پور در ICU +عکس

سینماروزان: جمشید هاشم پور بازیگری که در این سالها کم کارتر از قبل شده است کوشیده هرگاه نقش متفاوتی بهش پیشنهاد میشود حتی کوتاه ترین نقشها را با ردّپایی از خود ماندگار کند.

به گزارش سینماروزان جمشید هاشم پور که آثاری نظیر «هاری» و «ملی و راههای نرفته» را آماده اکران دارد که در اولی همان شمایل مهیب سالهای پیش خود را داشته، به تازگی مقابل دوربین «هایلایت» که فیلمبرداری آن به صورت شبانه روزی ادامه دارد، رفت.

به گزارش سینماروزان فیلمبرداری «هایلایت» که بیش از ۴۵ درصد از آن پیش رفته است،علاوه بر شهرک هما،  این روزها به صورت فشرده در بخش  ICUیکی از بیمارستان های شمال تهران ادامه دارد.

جمشید هاشم پور از جمله بازیگران این پروژه است که در این مدت به تازگی همراه با پژمان بازغی، آزاده زارعی، مینا وحید و الهه حصاری جلو دوربین مسعود سلامی رفته است. در ادامه پس از شروع بازی سام قربیان در چند روز آینده، علاوه بر ضبط سکانس های شهری که از تنوع بالایی برخوردارند، فیلمبرداری در خارج از تهران ادامه میابد.

علاوه بر این ها يزدان فتوحي، شیوا طاهری، لیلی فرهادپور و بیتا کاجی  نیز از دیگر بازیگرانی اند که در این کار حضور دارند.

«هایلایت» به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی بعد از فیلم‌هایی چون «بی‌وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه‌های موازی» چهارمین ساخته وی محسوب می شود که در آن درامی عاشقانه و متفاوت را با مضمون اجتماعی روایت می‌کند. ساسان سالور نیز پیش از این کار فیلم‌های «تمشک»، «آمین خواهیم گفت» و «بدرود بغداد» را تهیه کرده است.

همچنين  مسعود سلامی نيز به عنوان مدير فيلمبرداري در اين پروژه حضور دارد.

جمشید هاشم پور در «هایلایت»
جمشید هاشم پور در «هایلایت»
image_print
تاريخ انتشار: سه‌شنبه 29 آگوست 2017 - 10:10
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=42141

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code