۰۷۱۱۱۳۹۹

توضیحات بهاره رهنما درباره شایعات جدایی از همسرش پیمان قاسم‌خانی

سینماژورنال: در ماههای گذشته شایعات مختلفی درباره پایان زندگی مشترک بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون و  پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و تلویزیون شنیده می شد.

به گزارش سینماژورنال با این حال نه رهنما و نه قاسم خانی که یک فرزند به نام پریا هم دارند در این باره اظهارنظر شفاف نکردند تا حجم شایعات بیشتر شود.

لزومی ندارد مردم درباره جزییات بدانند

بهاره رهنما به تازگی در گفتگویی با مجله “دیده بان” وقتی  سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به این بسنده کرده که مردم لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند!

رهنما در پاسخ به سوالی مربوط به اینکه درباره وی و قاسم خانی حرفهای زیادی زده میشود گفت: {مردم} لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند. چه لزومی دارد.

وی ادامه داد: علاقمندان ما همین که می بینند ما سالم هستیم، خوب هستیم و داریم کار می کنیم باید خوشحال باشند.

آیا روابط دوستانه تان با پیمان برقرار است؟

بهاره رهنما این گونه از پاسخگویی شفاف طفره می رود و سپس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “آیا روابط دوستانه تان با پیمان قاسم خانی همچنان برقرار است” بیان داشت: بله، هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. بعضی ها زیاد حرف می زنند. شما کاری نداشته باشید. به این حرفها نباید توجه کنید.(خنده)

پیمان به من زنگ زد و گفت بازیگر خوبی هستی

این سوال البته که می تواند به مخاطبان اطلاعات کامل را درباره شایعه موردنظر بدهد بخصوص وقتی در کنار بخشی از گفته های رهنما درباره چگونگی حضورش در “خوب بد جلف” به کارگردانی پیمان قرار می گیرد. به گزارش سینماژورنال رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ۳ ثانیه ایفای نقش کرده است درباره چگونگی همکاری گفت: با وجودی که من توی قصه “خوب بد جلف” نبودم و قصه هم قصه سریال “پژمان” نبود، پیمان به من زنگ زد و گفت تو بازیگر خوبی هستی و فکر می کنم جایت جلوی دوربینم خالی است و مثل همه دوستان دیگر دعوت شدم به این کار.

پیمان قاسم خانی، بهاره رهنما و فرزندشان پریا
پیمان قاسم خانی، بهاره رهنما و فرزندشان پریا
image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه 21 مارس 2016 - 23:34
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=19827

بعدش؟

مطالب مرتبط