۲۵۰۱۱۴۰۰

توضيحات مهم پوران درخشنده درباره فراخوان انتخاب بازيگر فيلم جديدش

سینماژورنال: در حالی که به تازگی پروانه ساخت تازه ترین فیلم پوران درخشنده با عنوان “زیر سقف دودی” صادر شده است یک گروه مدعی ارتباط با این کارگردان شده اند و یک تست بازیگری برای انتخاب بازیگران این فیلم به راه انداخته اند!

به گزارش سینماژورنال این گروه که گویا در یکی از شهرستانهای ایران فعالیت دارند ادعا نموده اند با پوران درخشنده هماهنگ بوده و زیرنظر او تست بازیگری می‌گیرند.

درخشنده اما در گفتگو با سینماژورنال با ردّ هر گونه شایعه یا شنیده ای درباره تست بازیگری “زیر سقف دودی” از پیگرد قانونی کسانی گفت که ادعا کرده‌اند برای فیلم او تست بازیگری می‌گیرند.

این کارگردان باتجربه اظهار داشت: هنوز تیم تولید “زیر سقف دودی” چیده نشده و اساسا دستیاری برای این پروژه درنظر نگرفته‌ام که این دستیار بخواهد به نام من تست بازیگری بگیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس هر شخص یا گروهی که ادعا دارد به نام من و پروژه “زیر سقف دودی” در حال گرفتن تست بازیگری است صددرصد دروغ گفته و رفتارش به طریق قانونی پیگیری خواهد شد.

شخصا از علاقمندان تست خواهم گرفت

کارگردان “شمعی در باد” و “بچه های ابدی” درباره روند انتخاب بازیگر برای “زیر سقف دودی” به سینماژورنال گفت: در تمامی آثارم اغلب خودم بوده ام که به انتخاب بازیگر دست زده ام و اعتقادی به این ندارم که دیگران به جای من بازیگر انتخاب کنند برای همین اگر نیاز باشد که در پروژه تازه‌ام به انتخاب بازیگر بپردازم در این باره از طریق صفحه اینستاگرام رسمی خودم اطلاع رسانی خواهم کرد و شخصا تک تک علاقمندان بازیگری را محک خواهم زد.

درخشنده که آخرین ساخته اش “هیس دخترها فریاد نمی زنند” با اقبال مخاطبان مواجه شده بود در پایان گفتگوی خود بار دیگر بر پیگیری حقوقی سوءاستفاده کنندگان از نامش تأکید کرد و اظهار داشت: اتفاقی که به این طریق رخ می دهد نه فقط باعث زیر سوال بردن نام یک شخص حقیقی می‌شود که اسباب نامیدی علاقمندانی که فریب خورده اند را نسبت به کلیت سینما فراهم می آورد برای همین این ماجرا را به طور قانونی پیگیری خواهم کرد.

image_print
تاريخ انتشار: سه‌شنبه 17 می 2016 - 11:59
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=22703

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code