۳۰۰۱۱۴۰۰

تازه‌ترین توضیحات تهیه‌کننده “پایتخت” درباره ساخت نسخه سینمایی اثر، تولید فصل پنجم آن و ساخت “سنگ پا” برای رمضان ۹۵

سینماژورنال: در روزهای گذشته اخبار متناقضی درباره سریال “سنگ پا”ی سیروس مقدم شنیده شده بود و البته خبری هم درباره ساخت سریالی به نام “قرعه” توسط مقدم برای نوروز شنیده شده بود.

به گزارش سینماژورنال حالا الهام غفوری تهیه کننده کارهای مقدم در گفتگویی با “هفت صبح” از یک طرف ساخت “قرعه” را تکذیب کرده و از طرف دیگر درباره تولید نسخه سینمایی “پایتخت” و سریال “سنگ پا” حرف زده است.

قرعه” سریال برزو نیک نژاد است

غفوری با تکذیب ساخت سریال “قرعه” توسط مقدم می گوید: “قرعه” سریال برزو نیک نژاد است و میخواهد آن را به زودی کلیک بزند. تهیه کننده سریال هم ما نیستیم.

درخواست دریافت رایت سینمایی را داده ایم

وی درباره ماجرای شرطی که آنها برای ساخت فصل پنجم “پایتخت” پیش روی مدیران سازمان گذاشته‌اند مبنی بر اینکه باید رایت سینمایی “پایتخت” به آنها واگذار شود تا فصل پنجم را بسازند بیان می دارد: با سازمان صحبت کردیم آنها هم لطف داشتند و با این مساله{ساخت نسخه سینمایی} مخالفتی نکردند. حالا داریم یک صحبتهایی می کنیم ببینیم می توانیم رایتش را بگیریم یا نه! اصلا شرطی در کار نبوده یک درخواست بوده و خوشبختانه با درخواستمان هم مخالفتی نشده است.

قرار شد برای ماه رمضان سریال “سنگ پا” را کار کنیم نه “پایتخت”

غفوری می افزاید: البته قرار شد برای ماه رمضان سریال “سنگ پا” را کار کنیم نه “پایتخت”. هیچ گروکشی در این باره صورت نگرفته و این طور نبوده که من بگویم اگر ندهید نمی سازم.

دوست داریم قبل از فصل پنجم نسخه سینمایی “پایتخت” را بسازیم

این تهیه کننده درباره اینکه آیا قبل از رفتن سراغ “پایتخت۵” نسخه سینمایی آن را کار می کنید؟ می گوید: بله دوست دارم این اتفاق بیفتد.

هنوز برای “پایتخت۵” قصه خوب پیدا نکرده ایم

وی درباره عدم تولید فصل پنجم “پایتخت” هم اظهار می دارد: علت ساخته نشدن “پایتخت۵” این است که هنوز تیممان آمادگی این را پیدا نکرده که بتواند یک قصه خوب برای “پایتخت” انتخاب کند. می دانید برای “پایتخت” انتخاب قصه خیلی مهم است. صبر می کنیم تا با یک قصه خوب سراغ آن برویم.

نگارش ۴ قسمت از “سنگ پا” تمام شده

الهام غفوری خاطرنشان می سازد: در حال حاضر تمام تمرکز تیم سیروس مقدم روی ساخت سریال کمدی “سنگ پا” است و محسن تنابنده و خشایار الوند در حال نگارش آن هستند.. تا الان نگارش چهار قسمت سریال تمام شده و از اسفند مراحل پیش تولید و ضبط را شروع می کنیم.

image_print
تاريخ انتشار: سه‌شنبه 19 ژانویه 2016 - 8:29
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=16909

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code