۱۰۱۱۱۴۰۱

پرسش”کیهان”⇐همکار رسانه‌های معاند در دبیرخانه جشنواره جهانی فجر چه میکرد؟!+عکس

سینماروزان: انتشار تصویری از حضور پرویز جاهد همکار بی.بی.سی و رادیوزمانه در کنار برخی از دست اندرکاران بین الملل فجر که به کارمندی برای هنروتجربه نیز اشتغال دارند سبب ساز بروز برخی شبهه ها درباره دعوت رسمی از وی برای حضور در ایران شده است.

به گزارش سینماروزان این شبهه ها که پیشتر و به هنگام انتشار تصویری از منصوره حسینی مجری زن “من و تو” در کنار مدیران بین الملل فجر هم پیش آمده بود(اینجا را بخوانید) سبب ساز مطلب انتقادی “کیهان” شده است که از نهادهای امنیتی خواسته است در این باره توضیح دهند.

متن کامل مطلب “کیهان” را بخوانید:

یکی از همکاران رسانه‌های ضدایرانی در دبیرخانه جشنواره جهانی فیلم فجر حضور یافت!

رسانه‌ها اخیرا عکسی را منتشر کردند که پرویز جاهد، منتقد سینمایی رسانه‌های معاندی همچون بی‌بی سی و رادیو زمانه در دبیرخانه جشنواره جهانی فیلم فجر(بخش بین‌الملل جشنواره فجر) حضور یافته و با دست اندرکاران این دبیرخانه عکس یادگاری گرفته است!

مسئولان جشنواره جهانی فیلم فجر توضیحی نداده‌اند که یک عنصر که در رسانه‌های وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه فعالیت می‌کند، در دبیرخانه این جشنواره چه می‌کند.
همچنین نهادهای امنیتی باید نسبت به حضور این فعال رسانه‌ای ضدایرانی و ضدانقلاب در نهادهای فرهنگی دولتی توضیح دهد و رسیدگی نماید.

تصویر اجتماعی پرویز جاهد که در آن در کنار کارمندان هنروتجربه(دست اندرکاران بین الملل فجر) دیده میشود
تصویر اجتماعی پرویز جاهد که در آن در کنار کارمندان هنروتجربه(دست اندرکاران بین الملل فجر) دیده میشود
image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۵:۲۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31453

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code