۱۸۰۵۱۴۰۱

کمدی مملو از شوخیهای اروتیک “رحمان ۱۴۰۰″ ، با انبوه سالن، از هفت میلیارد گذشت/”متری شش و نیم” با انبوه سالن و تیزر در مرز شش میلیارد قرار گرفت/”چهارانگشت” مماس با ۲٫۵ میلیارد/”زندانیها” در مرز ۱٫۵میلیارد/”ژن خوک” با ۴۰ سالن کمتر از “پیشونی سفید۳″(!!؟؟) از نیم میلیارد عبور کرد/شکست سنگین “غلامرضا تختی” که با حمایت هنگفت فارابی تولید شده و هم سالن به وفور دارد و هم تیزرهای تلویزیونی فراوانی نصیش شده+آمار کامل فروش

پردیس+سمرقند

سینماروزان: صدرنشین فروش نوروزی “رحمان ۱۴۰۰” است که یک کمدی بشدت مملو از شوخیهای اروتیک است ولی به لطف پخش کننده پرقدرتش توانسته فروش خود را از ۷میلیارد بگذراند.

“متری شش و نیم” فیلم برگزیده دستگاه قضا که با هماهنگی نیروی انتظامی تولید شده و تیزرهای تلویزیونی فراوانی نیز در رسانه ملی نصیبش شده با قرارگیری در مرز ۶میلیارد فیلم بعدی آمار فروش است.

هم “رحمان ۱۴۰۰” و هم “متری شش و نیم” رکورددار تعداد سالن هستند و آمار سالنهایشان به بیش از ۱۳۰ رسیده است!!!

کمدی “پارادایس” آخرین روزهای اکرانش را در سالنهای محدود با عبور از ۵میلیارد طی میکند و “آشغالها…” نیز در اواخر اکرانش به ۴میلیارد نزدیک شده است!

کمدی دوملیتی “چهارانگشت” و کمدی-سیاسی “زندانیها” که این دومی بر برند “حلال”ش تأکید شده فیلمهای بعدی آمار فروشند که در مرز فروش ۲٫۵ و ۱٫۵ میلیارد قرار دارند.

“ژن خوک” و “پیشونی سفید۳” در رقابتی نزدیک با عبور از فروش نیم میلیارد چشم دوخته اند به هفته دوم نوروز بلکه فروششان بهتر شود. این رقابت چندان عادلانه نیست چون “ژن خوک” فقط ۶۰ سالن دارد و “پیشونی۳” بیش از ۱۰۰ سالن!!؟؟

شکست خورده مطلق اکران نوروز فیلم “غلامرضا تختی” است که با حمایت هنگفت فارابی هم تولید شده  ولی علیرغم دارا بودن بیش از ۸۰ سالن و کلی تیزر تلویزیونی فروشش بعد از دو هفته به ۴۰۰ میلیون هم نرسیده!!

آمار فروش تا ابتدای جمعه نهم فروردین ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–رحمان۱۴۰۰ (۷میلیارد و ۴۰۰میلیون)(۱۳روز)

–متری شش و نیم ۵میلیارد و ۷۰۰میلیون(۱۲روز)

–پارادایس ۵میلیارد و ۲۰۰میلیون(۶۵ روز)

–آشغالهای دوست داشتنی ۳میلیارد و ۹۰۰میلیون(۴۴ روز)

–چهارانگشت ۲میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۱۳روز)

–زندانیها ۱میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۱۳روز)

–پیشونی سفید(۳) ۶۴۰میلیون(۱۳روز)

–ژن خوک ۶۰۰میلیون(۱۲روز)

–غلامرضا تختی ۳۵۰ میلیون(۱۳روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۷:۰۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55480

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code