۰۸۰۹۱۴۰۱

کاراکتر فانتزی “پایتخت” در مسابقه نوروزی شبکه دوم

سینماژورنال: شبکه دوم سیما در تعطیلات نوروز مسابقه ای با عنوان “ثانیه ها” را روی آنتن می فرستد.

به گزارش سینماژورنال این مسابقه کاملا منطبق بر الگوی “مسابقه هفته”ای ساخته شده که در دهه ۶۰ توسط منوچهر نوذری اجرا می شد.

مجری “ثانیه ها” علیرضا خمسه است و همان طور که منوچهر نوذری “مسابقه هفته” را با طنز و مطایبه اجرا می کرد خمسه هم می کوشد فضایی مفرح و طنازانه را بر مسابقه حاکم کند.

کوششهای خمسه به این منجر می شود که هرازگاه اتفاقات جالب و منحصربفردی هم در “ثانیه ها” رخ دهد.

عباس معصومی در مسابقه

به گزارش سینماژورنال یکی از این اتفاقات در یکی از قسمتهای ابتدایی این مسابقه رخ داد آن هم درست در ابتدای مسابقه یعنی زمانی که خمسه از حاضران خواست خود را معرفی کنند.

در میان حاضران پسر جوانی بود که نامش “عباس معصومی” بود و همین کافی بود تا خمسه به یاد نقش “بابا پنجعلی” در سریال “پایتخت” افتاده و در ادامه مسابقه مرتب با گویش “باباپنجعلی” از عباس معصومی سوال بپرسد.

تخیل جای خود را به واقعیت داد

عباس معصومی در سریال “پایتخت” کاراکتری فانتزی بود برآمده از تخیلات “باباپنجعلی”؛ باباپنجعلی به دلیل ابتلا به آلزایمر مرتب درباره شخصیتهایی حرف می زد که وجود خارجی نداشتند و یکی از این شخصیتهای فانتزی عباس معصومی بود.

عباس معصومیِ مسابقه “ثانیه ها” اما کاملا واقعی بود و فربه بودن اش، باعث می شد که دوز شوخیهای خمسه با او بیشتر هم بشود. به گزارش سینماژورنال البته که این جوان فربه هم اصلا از این شوخیها بدش نیامد و تا پایان حضورش در مسابقه فقط با لبخند، جواب لحن شوخ خمسه را می داد.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=2276

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code