۰۸۰۱۱۴۰۲

نخستین واکنش رامین پرچمی به بازتابهای افشاگری اخیرش+عکس

سینماژورنال: پنج روز قبل نخستین گفتگوی رامین پرچمی بعد از هفت سال حرف و حدیثی که پیرامونش بود، منتشر شد.(اینجا را بخوانید)

به گزارش سینماژورنال انتشار این گفتگو که به نوعی افشاگریهای پرچمی درباره خودش و مدت حضورش در زندان بود، بازتابهای فراوانی را در رسانه های داخل و خارج از ایران داشت و هر کس با نقطه نظر خود به آن نگریسته بود.

در اولین واکنش به بازتابهای این گفتگو، رامین پرچمی عکسی از خود، سگش و البته همراهی گمنام(!!) سوار بر موتور پرشی را در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده و متنی را هم ضمیمه آن کرده است.

بعد از هفت سال سکوت

پرچمی نوشته است: اولين گفتگوى درست و حسابى و به قول معروف چالش برانگيز من بعد از هفت سال سكوت (با اون دو قرن سكوت معروف مقايسه نكنيد لطفاً!) به شكلى خاص و در سطحى عام  منتشر شد كه برخلاف انتظار و على رغم تمايل و با وجود فشارهاى وارده از پايين و چانه زنى هاى موردى از بالا، فعلاً هيچگونه  حرف و نظر و اساساً واكنش و بازتاب و پژواكى از خود بروز نخواهم داد مگر خلافش را ثابت كنم!

تصویری غریب…

وی با اشاره به تصویر خود و سگ و موتورش ادامه داده است: هركارى كردم نتوانستم از كنار اين تصوير غريب به راحتى كه هيچ، حتى به سختى عبور كنم ! لذا ضمن بازنشر آن به وسعت وسعم ، دست كليه كسانى كه ميتوانند در اين زمينه هرگونه كمك و مساعدتى را در هر حد و به هر صورتىً به اين جانب بنمايند عميقاً می فشارم و …

رامین پرچمی،سگش و همراهی گمنام سوار بر موتور
رامین پرچمی،سگش و همراهی گمنام سوار بر موتور

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۶:۰۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=12165

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code