۱۲۰۷۱۴۰۱

همسر ۲۶ ساله رضا رویگری ۶۹ ساله: قبل از ازدواج نمیدانستم شوهرم بازیگر است/رضا موقع ازدواج حتی خانه‌ هم نداشت/پدرم مخالف ازدواجمان بود+عکس

سینماژورنال: رضا رویگری بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون حدودا دو سالی میشود که به علت عوارض ناشی از سکته قلبی تقریبا از سینما و تلویزیون دور است.
به گزارش سینماژورنال در این مدت این همسرش تارا کریمی است که تمام وقت کنار او حضور دارد و از وی پرستاری میکند.
کریمی که ۲۶ ساله است و ۴۳ سال از رویگری کوچکتر است در گفتگویی درباره ماجرای آشنایی خود و این هنرپیشه خوش مشرب سخن گفته است.

وقتی برای استقبال رفتم با رضا آشنا شدم
تارا کریمی که در شیراز با رویگری آشنا شده با اشاره به اینکه قبل از آشنایی نمیدانسته وی بازیگر است به “زندگی ایده آل” می گوید: من اصلا ایشان را به عنوان بازیگر نمی شناختم و هیچ کاری از ایشان ندیده بودم. راستش در افتتاحیه برنامه ای در شیراز رضا رویگری به عنوان مهمان دعوت شده بود و دوست من هم وظیفه میزبانی ایشان را برعهده داشت. وقتی برای استقبال از ایشان به فرودگاه رفتیم اولین بار ایشان را دیدم و طی چند روزی که آنجا بودند با هم آشنا شدیم.

وقتی “بوتیک” را دیدم از رضا ترسیدم
وی ادامه می دهد: واقعا تا آن موقع نمی دانستم ایشان بازیگر است و او به من پیشنهاد تماشای فیلم “بوتیک” را داد و زمانی که این فیلم را دیدم یک جورهایی واقعا ترسیدم و فکر کردم نکند شخصیتش مانند شخصیت داخل فیلم باشد و برای همین تا یک مدت به تلفنهایش جواب نمیدادم تا اینکه خودش پیامک داد و من هم پرسیدم شخصیت شما همین طوریست؟ و ایشان هم پاسخ داد آن فقط یک نقش است و سپس پیشنهاد داد “اجاره نشینها” و بعد “مختارنامه” را ببینم.

پدرم مخالف ازدواجمان بود
به گزارش سینماژورنال تارا کریمی که موقع ازدواج با رویگری فقط ۲۳ سال داشت درباره مخالفتهای والدین اش با این ازدواج بیان می دارد: پدرم مخالف بود و حتی خواهر بزرگم مدام به من میگفت چه اتفاقی افتاده، تو که برنامه دیگری برای زندگیت داشتی و نمیخواستی ازدواج کنی. اما به هر حال این اتفاق افتاد. خیلیها می گفتند رضا جای پدرت است و از این ازدواج برحذر کن ولی حرف مردم برایم مهم نبود.

رضا یک خانه داشت که آن را هم برای اینکه پسرش به زندان نیفتد فروخت
این زن جوان درباره وضعیت اقتصادی رویگری بهنگام ازدواج با وی بیان می دارد: زمانی که من با رضا ازدواج کردم تنها با یک حلقه ازدواج کردیم. رضا یک خانه داشت که آن را هم بابت اینکه پسرش بخاطر عدم پرداخت مهریه به زندان نیفتد فروخت. حتی خانه ای که در آن ساکن هستیم اجاره ای است.

رضا رویگری
رضا رویگری و همسرش تارا کریمی
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=4747

بعدش؟

مطالب مرتبط

154 نظر برای مطلب "همسر ۲۶ ساله رضا رویگری ۶۹ ساله: قبل از ازدواج نمیدانستم شوهرم بازیگر است/رضا موقع ازدواج حتی خانه‌ هم نداشت/پدرم مخالف ازدواجمان بود+عکس"

 1. نونا گفت:

  به شما چه ؟
  ۲تا کلیم ارزش داره بدبخت ها

 2. مریم گفت:

  بنظرم باور کردنی نیست که از بازیگر بودن آقای رویگری ابراز بی اطلاعی کرده اند!! دست کم، برای مراسم افتتاحیه نپرسیده اند که ایشان چه کاره هستند (هر چند که باور این مسئله خیلی سخت است مگر اینکه ایشان کلاً تلویزیون و فیلم ندیده باشند)

 3. ماریا گفت:

  من از این دخترایی که شان زن بودن را پایین میارند وبا مردان مسن ازدواج میکنند متنفرم.بنظرم عقده های تحسین توسط دیگران باعث این کارهای خلاف عرف و هنجار اجتماعی میشه.

  • سهراب گفت:

   البته این موضوع عشقه وهیچ دقلی در کار نیست و این موضوع در امریکا و اروپا اتفاق افتاده مثلا کلینت استیود باهمسر دومش ۳۵ سال اختلاف داره

   • شباب گفت:

    عشق؟! چرا برعکس نمیشه هیچوقت؟! تا بحال زن ۷۰ ساله با مرد ۲۰ ساله عروسی کرده؟! چرت نگو!

   • نبلا گفت:

    چرا آخه چرت میگین؟چه ریطی به شان داره؟خوب از اون خوشش اومده باهاش ازدواج کرده.مگه کسی تعین کرده تفاوت سنیو؟؟
    در ضمن خیلی از دخترا از مردای مسن خوششون میاد و جا افتاده.از این پسرای قرتی که نه اداب معاشرت بلدن نه میتونن جور خودشونو بکشن چه برسه به یکی دیگه.والا.زندگی مدیریت و پشتیبانی میخاد.

    • منوچهر گفت:

     متشکرم ازروشنفکریتون . البته بنده پیرنیستم ولی ستایش میکنم تفکرهائی را که دربدن سالم میتوانند درست مفاهیم را درک و درمورد آنها اظهارنظرکنند .

    • امین گفت:

     آفرین نیلا جون.

     زندگی شخصی مردم به خودشون مربوطه. عشق هم سن وسال نمیشناسه! شاید خانومش یه خصوصیت ویه جذابیتی توی شخصیت وفیزیک رضارویگری دیده که توی جوونای ۲۵ ساله ندیده!!!!!
     نوش جون هردوشون. این فرهنگ باید جابیفته که همه باخیال راحت طرف زندگیشونو پیداکنندودل نگران حرفای مردم هم نباشند.

    • مهدی گفت:

     سلام . من نظر من انسان آزادی عمل دارد در تمام حوزه ها . تا جایی که اسلام و قران خط قرمز نکشیده است . چرا ما هر چی که خوش مان نیاید بگوییم ضد فرهنگ و هنجار شکنی .چرا هر کسی که رنگ قرمز خوشش بیاید بگوییم او یزد صفت است ؟ و سبز خوشش بیایید بگوییم او اسلام گرای واقعی است . از عمل براید ..

    • رویا گفت:

     لایک بخصوص از قسمت پسرای قرتی

  • هاجر گفت:

   چراآخه؟شایدواقعادوسش داره ازاین گذشته مسن تراقدرزنشونوبیشترمیفهمن پول بیشتری هم دارن!

  • شاهین گفت:

   مث زن شجریان یا زن مهرجویی یا …

  • پیمان گفت:

   آخه به کسی چه ربطی داره؟ … زندگی هرکس به خودش مربوطه

 4. ف 26 ساله گفت:

  وا این ۲۶ سالشه !!!!!
  اگه این ۲۶ سالشه حتما من دوازده سالمه :-))))
  همونه رفته زن آدم هفتاد ساله شده

 5. الی گفت:

  بد نیست یه … سرو سامون بگیره

 6. مهسا گفت:

  با نظر سعید کاملا موافقم حرفش لایک داره اخه مگه میشه ی بازیگر معروف و نشناسه بعدشم یعنی میخواد بگه من خود رضا رو دوست دارم ن پولشو که میگه خونه نداشته واقعا حرف خنده داریه وگرنه اگه پول نمیخواست با پدرش ازدواج نمیکرد

 7. مهشید گفت:

  این … هدفی جز خراب کردن زندگی این خانواده نداشته مطمئنا روی کل خانواده این رفتار زشت تاثیر میذاره و زندگیشونو تباه می کنه برای اونم هم متاسفم از سنش خجالت بکشه با شعور بودن ربطی به سن نداره

 8. دكتر اردستانى گفت:

  نميدونم چرا بعضى ها اينقدرعقده اى و بيكارو بدبختن كه كار هرروزشون اين هست كه فقط فضولى توى زندگى همه كنن ، همين دخترايى كه از روى حسادت و فقر فهم و آگاهى ميان ابراز وجود ميكنن و با هر لحنى اين زبون كثيفشونًو ميچرخونن نظرشونو ميدن، اگه خودشون جاى اين خانوم بودن چكار ميكردن؟ دقيقاً همون كارى كه … ميكردن! حداقلش اينكه زماننيكه آقاى رويگرى سكته كردن ايشون مثل يك بانو كنار ايشون عاشقانه موندن ،

  به گفته ى آقاى رويگرى تنها زنى كه واقعاً ايشون رو عاشقانه دوست داشته توى كل مراحل زندگى فقط اين بانو بوده، هر كسى كه وارد زندگى ايشون ميشده فقط دنبال تأمين مساىل شخصى و رسيدن به هدفاشون با سوءاستفاده از ايشان.

  من حدود ٣٠ سال است كه با آقاى رويگرى دوست خانوادگى هستم ، زمانيكه همسر قبلشون به تمام خواسته ها و استفاده هاشون رسيدن ديگه وقتش بود كه بره آمريكا و آقاى رويگرى هميشه طى ساليان احساس تنهايى داشت چون هيچوقت بانوى اول ايشون نبود ،، تنها زمانى هست كه ايشون با وجود كسالتى كه براشون پيش آمده از ته دل خوشحالند.

  اگر شما واقعاً جناب رويگرى رو دوست داريد بايد تمام علايق (چه عرف و بدون عرف) وخوشحالى ايشون رو هم دوست داشته باشيد.. در غير اينصورت توى همون افكار و قضاوت هاى پوچتون بمونيد.

  ياحق

  • گلاره گفت:

   عرض سلام وادب دارم خدمت کاربران گرامی درابتدادرپاسخ به دوست محترمی که خودراباعنوان دکتراردستانی معرفی کردندبایدعرض کنم این نحوه نگارش درشان نام وموقعیت شمانیست درموردعملکردآن دوشخص بهرحال افرادمشهوردرتمامی دنیازیرذره بین طرفدارانشان هستندو چون دیگران ازآنهاالگوبرداری میکنندلازم است که عملکردشان برخلاف عرف نباشد اما بامروری برتاریخ ونیز ازدواج پیامبراکرم باعایشه ازنظر فقهی دورازانتظارنبودهوازلحاظ روانشناسی اصولاچنین ازدواجی رابدلیل کمبودمحبت پدر دردختر دانسته وبدلیل عواقب آن صحیح ومعقول شمرده نمیشود امابهرحال به فرمایش شمااین تصمیمات شخصیست

   • نرگس گفت:

    چرا ما ایرانی ها عادت داریم در مورد همه به راحتی قضاوت کنیم؟؟!!
    آقا دوس داشتن باهم ازدواج کنن.
    مطمئنم اگر شماها تو دوران … هم بودین به ازدواجشون گیر میدادین، چون با یکی بزرگتر از خودش و پولدارتر ازدواج کرده بود.
    وای بر ما.

   • منصور گفت:

    اگه بایک پیرزن ۷۴ ساله ازدواج میکرد عرفی بود ایا؟

   • ... گفت:

    چرا وقتی اطلاعات کامل ندارید نظر شخصی و غلط میدهید
    دلیل ازدواج پیامبر با عایشه سیاسی. بوده و ربطی به این موضوع نداره
    خواهشا اول تحقیق کنین بعد چرت و پرت بگین

   • حیدر کاتب گفت:

    ممنون از نظر موقرانه و جامع شما ، یکی از معدود نظرات نزدیک به کمال بود که دیدم تو این سایت در باره این موضوع خاص .خدا شمارو حفظ کنه بنده هم کاملا موافق شما هستم باید تمرین کنیم به تصمیمات اشخاص احترام بگذاریم و تا از همه ابعاد قضیه اطلاع نداریم قضاوت نکنیم.

  • شباب گفت:

   حسودی؟! حتی فکر داشتن شوهر پیر هم منزجرکننده ست . مساله دید جنسی مردها به زنهاست وبرعکس ساده لوحی زنان که حاضرند جوونیشون رو پای مردهای پیر حروم کنند.

   • شبنم گفت:

    شما ها فکر کردین کی هستین که به همین راحتی درباره ی هنرند به این بزرگی قضاوت می کنین ؟
    تو با این حرفت نه تنها به آقای رویگری بلکه به کل مردم ایران توحین می کنید چون ایشون مورد تایید و تحسین همه هستند …
    واقعا برای آدم هایی مثل شما فقط باید تاسف خورد همین …

   • نبلا گفت:

    بنده ی خدا دخترا ساده لوح نیسن.اما سلیقه هاشون مختلفه.خیلی مردا جذابیت تو جوون میبینن و خیلی دخترا جذابیت و تو با تجربه و جا افتاده بودن

  • عجب گفت:

   چرا با یکی نزدیک به سن خودش اردوج نکرد؟! شما مردها حتما باید با یکی سن نوه تون ازدواج کنید تا از تنهایی در بیاین ؟!

  • دلفروز گفت:

   دکتر!
   مثل بانو نه! دقیقا عین کدبانو خخخخخخخخ

   خوشبخت بشن الهی بحق همون فیلمی که اولین بار دیده ازش

  • منصور گفت:

   سپاس دکتر جامعه شناسانه پشت قضیه رو تحلیل فرمودید

  • Lea گفت:

   کاربر محترم شما جوش نزن به خودت نگاه کن که آبروی خانم اول ایشون رو داری میبری. دکترای بیکاری داری

  • حسن گفت:

   دکتربرودکتر

  • ایوب لاهیجان گفت:

   دوست خونوادگی!.. به نظرت اون بانو شوخی نمیکنه ءمیدونی چرا؟!مگه میشه دوتازن باهم برن میزبانی هنرپیشه خوش مشرب وازشخصیت وشغلءدرآمدوتیپ و……بی خبرباشن . داریم مگه اینجوری. البته مابه دروغهای خیلی بزرگترازاین عادت داریم این که چیزی نیست. اردستانی عزیز به نظر شخصیت شما نمیرسه که (نميدونم چرا بعضى ها اينقدرعقده اى و بيكارو بدبختن كه كار هرروزشون اين هست كه فقط فضولى توى زندگى همه كنن)این مطالب رو گفته باشه . مادنبال آزادی بیان هستیم . همه نظرات برای همه ما بایس مورداحترام قراربگیره تا شاید!!!

  • نازيلا گفت:

   خودت چرا اومدي فضولي ميكني ميخوني خخخخخخخ

 9. مهندس اره دستانی گفت:

  بابا بی شوهری چرا متوجه نیستید!!

 10. افشار گفت:

  باسلام
  اینقدر از این دخترها هست چون پسر های جوان باهاشون ازدواج نمیکنند مجبورن تن به هر ازدواجی بدن هیچ اشکالی نداره ما راضی هستیم

 11. جوجو گفت:

  به نظر من زندگی شخثی هر کس به خودش ارتباط داره اما این خانم هم نباید از بازیگر بودن آقای رویگری اظهار بی اطلاعی میکرد ایشون مشهورتر از این حرفها هستند بعضی ادعا ها توهین به شعور مردم است

 12. جوجو گفت:

  به نظر من زندگی اشخصی هر کس به خودش ارتباط داره اما این خانم هم نباید از بازیگر بودن آقای رویگری اظهار بی اطلاعی میکرد ایشون مشهورتر از این حرفها هستند بعضی ادعا ها توهین به شعور مردم است

 13. بانو آناهیتا گفت:

  با سلام
  سال گذشته من خیلی اتفاقی درگیر پروسه درمانی پزشکی شدم و به مرکزی که یکی از شاگردان دکتر سمیعی بود رفتم و در آنجااین زوج را دیدم. و از برخورد خوب رویگری با مردم لذت بردم همسرشون از منو آقای بازیگر عکس یادگاری گرفتند و کلی باهم راجع به بیماری آقای جناب رویگری صحبت کردیم.در طول این زمان خیلی رفتار مهربان و نرم همسر رویگری برخلاف خیلی بانوان امروزی چشمگیر بود و بی ریایی در روابطش با همسرش و جالبه که در اون محل ۴ نفر هم بیشتر نبودیم البته به جز دکتر ودستیارش. و حین مکالمه با آقای بازیگر متوجه بی اطلاع بودن بانو از عوالم سینما شدم. و در پاتسخ تردید برخی می گویم اینگونه قضاوت کردن صحیح نیست.

 14. یاسمین1 گفت:

  با سلام
  من بنظر همه دوستان گلم احترام میزارم و میگم که ما تا وقتی جای کسی نباشیم نمیتونیم در موردش قضاوت کنیم – اما من به شخصه با کسی که بیش از ۵سال ازم بزرگتر باشه ازدواج نمیکنم چون تفاوت های زیادی در دید انسانها هست کسانی که ۱۰سال تفاوت دارن واقعا با هم مشکل دارن چه برسه به بیشتر از اون – مگر اینکه استثنائاتی وجود داشته باشه – اما در کل هر چه تفاوت سنی کمتر باشه دوام زندگی بیشتره – مرد ۶۰ساله به مرحله ای رسیده که دنبال آرامش و ۱گوشه دنجه فقط و ۱خانم جوان تا ۴۵سالگی دنبال هیجانه – و بنظر من مث آب و آتش کنار هم هستن که نه تنها نمیتونن با هم باشند بلکه همو هم تموم میکنن

 15. کیوان گفت:

  اگه میکه من رضا نمیشناختم معلومه دروغ میگه تو دلش گفته بابا بازیگره سنو ولش کن ما رو هر چی فکر کرده خودشه

 16. مهسا گفت:

  خاک تو سر دخترایی که بخاطر پول و شهرت میرن زن همسن پدربزرگشون میشن.آقای رضا رویگری جای باباش نیس جای بابابزرگشه…..خااااااااااک.

 17. نازی گفت:

  دروغ گو… تو رضا رو نمیشناختی

 18. نگار گفت:

  رضا خودش موهاش سفید شده زنش رونگاه جوون یعنی میشه

 19. الهه گفت:

  من خودم دوس دارم با یک مرد سن بالا ازدواج کنم فک نمیکنم کاره اشتباهی باشه اما خب عرف جامعه نمیپذیره وگرنه فک نمیکنم ایرادی داشته باشه۸

  • بیتا گفت:

   دوست داری تور بیمارستان گردی بری؟! چندشت نمیشه؟! بهترین دوره عمرت رو می خوای با پیری و مریضی سر کنی؟! از میانسالی هم باید تنها بمونی . البته پیرمرد مذکور کیفور میشه از این ازدواج!!!

 20. سارا گفت:

  نگاه کن با هم سن بابابزرگش ازدواج کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 21. هلما گفت:

  این تارا خانوم واقعا ۲۶ سالشه؟ اصلا بهش نمیاد ولی قیافه هاشون بهم میخوره خدا برای هم نگهشون داره

 22. بیتا گفت:

  زوج خوش قیافه این

 23. مهدیه گفت:

  مگه پیرا دل ندارن

 24. Hobab گفت:

  یک آدم که در زندگیش تلاشش بر این بوده که واقعا انسان باشه و تفکرات درست و انسانی رو در خودش پرورش بده نمیشینه به زندگی خصوصی دیگران نگاه کنه و همچین نظراتی بده انرژیتون رو بذارید واسه زندگی خودتون اگه این کار رو میکردید اوضاع دنیا اینقدر بیریخت نبود.

 25. ناشناس گفت:

  من قصد نظر دادن نداشتم ولی در جواب مهندس اردستانی بگم چرا در توجیه این کار میگید شوهر نیست من قبول دارم که تو جامعه ما پسر سالم که اهل دوست دختر …………نباشه کمه ولی دلیل بر این نمیشه دختر خانمای محترم هر کی پیشنهاد داد بله بگن پس بی شوهری نیس !!!!!!!!!!!!!!

 26. مهدیه گفت:

  بابا بیخی خودشون ضرر میکنن

 27. مهدیه گفت:

  حالا ک فکرش میکنم اقایون دارن بدجور توهین میکنن الن بیشتر دخترا سن ۱۸ سالگی ازواج دکردن

  • عسل گفت:

   بنظرم اینکه اختلاف سنشون چقدره فقط به خانوم واقای رویگری ارتباط داره اصلا دلیل نمیشه که بخوایم به این خانوم بی احترامی کنیم.خدا عشقشونو بیشتر کنه و اقای رویگری سلامتشونو به دست بیارنش

 28. دلداری گفت:

  دخالت کردن در زندگی دیگران ناشی از فساد روح واخلاقیه

 29. نیما گفت:

  واقعا برازنده اند و نشون دادن سن و سال مطرح نیست و روح ادم باید جوون باشه ، کسی که انسان باشه در مورد بازیگری که برای وطنش زحمت کشیده اینجوری قضاوت نمیکنه و کمبودای خودشو اینجوری جبران نمیکنه پیشنهاد میدم تو پست آیندتون بعد از فکر کردن در مورد زشتی کارتون به عنوان یه انسان فارغ از هر دین و آیین و مسلک و مرام از ایشون معذرت بخواید در خصوص پست تهاجمی به منم آزادید ولی فکر کنید به وجدانتون رجوع کنید – انشالله ایشون سلامتیشونو بدست بیارن و با وجود تحمل سختی ها و مشقات برای افرادی که برعلیه ایشون حرف زدن تو فیلمهای سخت و طاقت فرسایی مثل مختارنامه زحمت بکشن – به امید همدلی ایران و ایرانی

 30. شیرینیییی گفت:

  دخمل زرنگ به این میگن چن روز دیگه که رضا راهی ابدیت شه کلی پول گیرش میاد

 31. اولدوز گفت:

  دوستان حداقل کاری که میتونیم به عنوان یک انسان فارغ از هر دین و مسلک و جنسیتی بکنیم اینه که به همدیگه احترام بذاریم و به حریم خصوصی دیگران کاری نداشته باشیم.اونا باهم حالشون خوبه.همین و بس.رضا رویگری یکی از بهترین بازیگرای سینما و تلویزیون ایران هستن و انصاف نیست که اینجوری دلشونو بشکنیم.

 32. یاس گفت:

  من کاری ندارم به تفاوت سنی بینشون اما بد اینکه تارا خانم میگن من نمیدونستم همسرم بازیگر هست.چجوری میشه یک رابطه شکل بگیره اما دو طرف از هم چیزی ندونن.اگه ایشون خواستن با این حرف فقط این موضوع رو که بخاطر شهرت ازدواج کردن رو از ذهن مردم دور کنن اشتباه کردن چون بدتر از این نمیشد که الان هر کسی به خودش اجازه بده نظر بد بده.

 33. عسل گفت:

  به نظرم اصلا سن و سال مهم نیست این دو تا باید با‌ هم تفاهم داشته باشن یا دلشون با هم دیگه باشه.?????آقا رضا یه عکسی ازت دیدم تو بیمارستان بودی‌ و زیرش نوشته بود رضا رویگری فوت کرد اما من باورم نشد ورفتم تو اینترنت همون لحضه دیدم نوشته شاععه خیلی خوشحال شدم بهر حال مردم شما رو دوست دارن ناراحت میشن.?

 34. خوش به حال گفت:

  خیلی به خودم امیدوار شدم……. دختر خانم ها فعلا وقت ندارم…. با وقت قبلی تشریف بیاورید…. در ضمن من هنوز به ۵۰ هم نرسیدم ها !!!!!!!!!!!! 🙂

 35. مصی گفت:

  خدایاخودت مشکل شوهر رو واسع دخترای عزیز رفع کن.آی شوهر میخریم شوهر پیر وجووون .فقط شوهر

  • احمدرضا گفت:

   رویگری آدم خوش مشرب و دل زنده ای هست. اون دختر هم احتمالا زیبا بوده و پر انرژی لذا از هم خوششون اومده و ازدواج کردن. ضمنا رویگری از خیلی از ما جوونها سرزنده تره و اصلا بهش نمیاد که سنش بالا باشه. مرد نازنینیه. اذیتش نکنید تورو خدا.بذارید حال کنه. انشالله نصیب ما هم بشه

 36. پژمان گفت:

  نوشه جونش انشااله سالهای سال کنار هم به خوشی زندگی کنن از نظر من سن فقط یه عدده همین

 37. مهدی گفت:

  اقای رویگری بی چک و چونه عاشقتم آلبوم کازابلانکا هم حرف نداشت

 38. المیرا گفت:

  حیف اقای رویگری اخه اینم قیافست که این خانم داره رویگری خیلی سره

 39. سحر گفت:

  خب طرف معروفه چراکه نه دلشم بخواد با نظرالمیراموافقم از خداشم باشه

 40. الناز گفت:

  به نظرم اینکه یه مرد ۷۰ ساله رو واسه زندگیش انتخاب کرده به هر حال زندگی خودشه دوست داشته زندگیشو اینجوری ادامه بده
  مثلا می خواسته ببینه زندگی با یه آدم معروف جچوریه
  معلومه اینقدر عشق معروف شدن داشته که تا کوچکترین روزنه ای دیده از همون استفاده کرده
  ولی اینکه گفته من اصلا این آقا رو نمی شناختم دیگه معلومه مردمو اسکول فرض کرده

  • جواد زائری گفت:

   واقعا اگه روزی برسه که هیچوقت اجازه ندیم به زندگی خصوصی دیگران دست درازی کنیم میبینیم که زندگی کردن اینقدر راحته که دیگه نیاز نیست نقش بازی کنیم،کتمان کاری کنیم.اون موقع همه خود خودشونند.

 41. عادل گفت:

  سلام. متوجه نگرانی های شما شدم. که اکثرا شعار میدن. خودم مردی ۳۱ ساله هستم . مهندس کامپیوتر . شغل آزاد دارم و صاحب مغازه و خونه هم هستم . جهیزیه هم نمی خوام . قد من ۱۷۵ سانتی متر است . دوست دارم با دختر هم قد و هم تراز من ازدواج کنم . خوش تیپ هستم و در سلامت کامل بسر می برم. ولی اهل مهریه زیاد بالای دو رقم نیستم . احساس میکنم هم ترازی سالم ترین نوع زندگی است. ضمنا والدین من فرهنگی هستند.

 42. رابرت گفت:

  من تو کار خدا موندم
  این جماعت چرا بیخود نظر میدن آخه بیکارید این دوتا خوشبخت باشن یا نباشن به شماها چی میرسه
  واقعا متاسفم برای ملت باغیرتمون که دنبال خاله بازی وجیجی بازی میگردن

 43. هامون گفت:

  وای به حال همه اونهایی که بیخود دخالت میکنند
  باید اون دنیا جواب پس بدن
  وای بر شما ملت

 44. ترمز گفت:

  خخخخخخخخخخخخخخخخخ
  همه دنبال داستانند

 45. کارون گفت:

  چقدر خوشتیپند
  بر چشم بد لعنت

 46. 212 گفت:

  بشمار داداش

 47. سجاد گفت:

  متاسفم واسه اونایی که اینطوری حمله میکنن
  تا زمانی که به تصمیم دیگران احترام نمیزارید تو همین بی فرهنگی باید دستو پا بزنین
  اولین تفاوت بین یک ملت بی فرهنگ و با فرهنگ در احترام گذاشتن به انسانهاست که من اینجا ندیدم
  به قول یارو
  سلام بی فرهنگ پر مدعا
  درضمن منم با شما هم عقیده هستم که مگه میشه این دختر این اقا رو

 48. سامیار گفت:

  زندگی مردم به شما چه ربطی داره آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 49. مهرداد گفت:

  ازدواج با فردی کهنسال ایرادی ندارد.

  اما دروغ گویی و ابله فرض کردن دیگران حتما ایراد دارد.

  رضا رویگری رو خواجه حاقظ شیراز می شناسه، اما این خانم نمی شناخته!!!!!

  • Marjan گفت:

   سلام دوستان منم مثل بعضی ازشمادوستان مخالف ازدواج باافرادمسن بودم حتی آقای رویگری روهم موردتمسخرقراردادم ولی نمیدونم چرخ روزگارچیکارکرد که خودم عاشق همسرم شدم که سی وپنج سال ازحودم بزرگتره خداروشکرزندگی خیلی خوب وشیرینیم داری

  • مهدیه گفت:

   بابا این کجاش کهنساله در ضمن حتما همسرشون اقا رضا رونمیشناخته وگرنه که با مردم دروغ نداره اگر میخواست دروغ بگه کل زنگینامه شو واسه ما نمیگفت

 50. یسنا گفت:

  ببخشید ولی به نظرم بهتره همگی… چون تا همین جا هم بیش از حد نظر دادین.

 51. آشنا گفت:

  فقط یه سوال….چرا تاحالا یه زن مسن با یه پسر جوون ازدواج نکرده یا عاشق. نشدن ….

 52. مریم گفت:

  از نظر من هم سن مهم نیس منم خودم ۲۳ سالمه ولی خواستگار هایی که داشتم بعضیاشون پسرهایی جوون نچسبی بودن که از ظاهرشون معلوم بود اهل زندگی نیستن. وقتی اکثر پسرها ی جامعه لباس صورتی میپوشند و زیر ابرو خالی میکنن و کفشی گل گلی پا میکنند والا تلاشی نمیکنند برای بدست آوردن دل یک خانم.آدم ترجیح میده حتی اگه قرار باشه فقط ۵ سال زندگی مشترک داشته باشه با یه مرد مسن تر ازدواج کنه ولی در عوض عفت کلام داشته باشه و واقعا احترام و عشق به یک زن رو بلد باشه و آدم در کنارش احساس آرامش کنه.

  • نگار گفت:

   آفرین منم با نظر شما موافقم خیلی از پسرهایی که در جامعه هستند هنوز درک درستی ندارند من به شخصه بین یک مردی که از خودم خیلی بزرگتر باشه ولی فهمیده و منطقی و دنیادیدهباشه با یک پسری که هنوز خوب وبدشم نمیدونه از طرفی سالهای سال هم نمیتونه به جایی برسه چون عرضه نداره ترجیح میدم با اولی ازدواج کنم.
   در ضمن چرا همه میخوان تو همه کار بقیه نظر بدن چرا ما باید خیلی از جاها به خاطر حرف مردم از کارایی که دوست داریم عقب بکشیم

 53. بانو گفت:

  سلام دوستان. من واقعا نمیدونم دلیل این خانم برای این ازدواج چی بوده و البته ربطی هم به ما نداره. باید برای انتخابشون احترام قائل باشیم. من هم توی ۲۳ سالگی با استاد دانشگاهمون که ۳۰ سال از من بزرگتر بود٬ ازدواج کردم. خدا شاهد است فقط و فقط عاشقش شدم و ایشان هم متقابلا عاشقم شدند. تمام ثروت ایشان متعلق به خانواده اول ایشان هست و من حتی یک ریال هم از ایشون نفقه نمیگیرم. و مهریه ام فقط یک جلد قرآن مجید هست. با وجود مشکلاتی که از طرف خانواده ایشون هست٬ اما خدا رو شکر خوشبختیم. برای تداوم زندگیمون دعا کنید. و اینطور در مورد ادمها قضاوت نکنید. واقعا عشق وجود داره.

  • مسعود گفت:

   شما در هر حال همسر او هستید و او موظف است به شما نفقه بدهد هر چند خودتان میلیاردر باشید. نفقه حق شما است/

 54. ن گفت:

  به شماهاچه که با کی ازدواج میکنه و دلیلش چیه
  شکیرا ۱۱سال از پی کی بزرگتره
  چه ربطی داره
  خیلی بد میدونین شماها انجام ندید
  بجای حرف و حدیث وقتتون و بزارید واسه کارای مفید

 55. مهشید گفت:

  بابا زنشه دوست دخترش که نیست اینقدر قضاوتش میکنید زن اولش هم الان داره توی آمریکا با پولای رویگری خوش میگذرونه حالا دختره دلش خواسته به رویگری بفهمونه که خودشو دوست داره نه موقعیتشو! گفته نمی دونستم بازیگری
  دیگه به خودش مربوطه

 56. نفس گفت:

  یعنی یا خیلی احمق بوده یا از این بچه خرخونا که تلویزیون نگاه نمیکرن …. و نمیدونن که رویگری بازیگره … راستش من دخالتی نمیکنم … اون الان اونور اب داره با پولای رویگری کیف میکنه وما اینجا تو زندگیش دخالت میکنیم … به کسی چه … اصلا وقتی پسرای ما عرضه ندارن برن یه کار خوب پیدا کنن و پول درست و حسابی در بیارند … منم بودم میرفتم با یه پیرمرد لب گور ازدواج میکردم … بعد از مرگشم براش مراسم میگرفتم و میرفتم سر خوشیام لذت بردنم از دنیاااا … اره … والله … دلش خواست نه به من ربط داره نه به شما دوست عزیز …

  • علی گفت:

   یکی از کابرها حرف درستی زد. بعضی زنها ساده اند و بعضی مرد ها هوسباز . وقتی این دو تا بطور اتفاقی همدیگه رو پیدا میکنن هر اتفاقی ممکنه بیفته . حالا این مورد اتفاقا ازدواج بوده .

 57. Lea گفت:

  دخدره کارش درسته. هم زندگی خودش هم خانوادشو بهتر کرده . آفرین بهش

 58. Lea گفت:

  باشه شما خوبی که آبروی زن اول ایشون رو میبری

 59. نبات گفت:

  گیرم کار این خانوم بد. کار شما که بدون هیچ اگاهی پشت سر مردم حرف میزنید و قضاوتشون میکنید خوبه؟ کاش یاد بگیریم سرمون تو کار خودمون باشه.گ

 60. بهروز گفت:

  متاسفم برای این مردم جاهل و پست که اینطور میشینن در مورد زندگی بقیه حق به جانبانه حرف میزنن!شما ها حواستون به زندگی خودتون باشه بهتره!!تا کی حماقت و جهالت!!تا کی بیفرهنگی و عقب موندگی!تا کی از روی حسادت و کوته فکری نظرات بدخواهانه میدین!!!
  چه قد پست شدن مردم!!!تو لجن داریم زندگی میکنیم !
  این اقا هر کی هست ماله خودشه !خدا حفظش کنه! به عنوان یه شخصیت هنری دوسش دارم اما واسم مهم نیست که تو زندگی شخصی اش چه خبره!!!مهم هنرشه!!

 61. هانا گفت:

  زندگی خصوصی دیگران به ما ربطی ندارد.بهتره زمانی را که صرف نظر دادن در زندگی دیگران میکنیم.صرف بهبود زندگی و روابط خود با دیگران کنیم.

 62. مسعود۵۳ گفت:

  سلام خدا به آقای رویگری سلامتی و شفا عنایت فرماید و به همسر محترمشان عاقبت به خیری .ای کاش همه خانمها همانند ایشان باشند.

 63. الهام گفت:

  من موندم این ستاره جون ک دوستشونو براای مهمونی دعوت کردن بهشون نگفتن ک مهمون بازیگره?!

 64. دکترجوان گفت:

  با عرض سلام چندنکته باید توجه شود
  اولا از نظر علم پزشکی سن تقویمی فقط یک عدد است اما سن بیولوژیک مهم است که ممکن است یک مرد ۶۰ ساله ۳۵ ساله وبرعکس یک ۴۰ ساله ۷۰ ساله بنظر بیاید چه از نظر ظاهرصورت واندام وچه سلامتی داخلی ورضا رویگری حداقل از لحاظ ظاهری خیلی جوانتر از سن تقویمیش بوده وهرزنی ممکن بوده عاشقش شود
  دوما مشکل ما جهان سومیها دخالت در نظرات واعمال یکدیگر است که به این روز افتاده ایم مخصوصا ماایرانیها
  سوما واقعا صحیح نیست به رضارویگری به عنوان یک هنرمند محبوب کشورمان توهین کنیم
  چهارما پسرهای جوان هم بجای ناراحتی سعی کنند قیافه مردانه داشته باشند وبا تلاش وتعقل به وضعیت مالی بهتری برسند تا مورد توجه خانمها بشوند وگرنه کم کم همه دخترها همسر مردان بالای ۶۰ ساله میشوند که حق هم دارند
  البته همان نکته اول پاسخ کامل ازدواج بافاصله سنی زیاد میتواند باشد

 65. سعید آنجل گفت:

  من نمیدونم چرا ما ایرونی ها اینقد دوست داریم تو همه مسائل دخالت کنیم و حس فضولی و درگیری اینقد زیاد شده.فقط میتونم پیشنهاد کنم بجای تیکه انداختن به همدیگه ازینجور اتفاقا عبرت بگیرین و از تجربهاش تو زندگی خودتون استفاده کنید.راستی هانا جان هم درست گفتن و با ایشون هم موافقم بسیار.

 66. محمد گفت:

  در دوره آشنایی که داشتن توانمندیهایی آقای رویگری نشون داده که خانوم پسندیده خودشون بهتر میدوننن امان از دخالت مردم

 67. نازيلا گفت:

  واقعا چرت گفته من نميدونستم ايشون بازيگرن تو غلط كردي مگه پشت كوه زندگي ميكردي

 68. مهتاب گفت:

  سلام
  خوب شد نگفته اصن نمی دونسم اینی که می خوام باش ازدواج کنم اقاهه
  اون معقه که رضا جان رفتند خواستگاری عروس بابای عروس نگفته چی کاره ایی؟
  گیریم نپرسیده تو تلوزیون ندیده؟
  گیریم ندیده
  اسمشو از دیگران نشنیده؟
  گیریم نشنیده
  خودش ازش نپرسیده تو چی کاره ای؟
  گیریم نپرسیده
  اقای رویگری یه بار نگفته من امروز سر کارم؟
  یه جوری هم میگه از ایشان پرسیدم ایا شخصیت شما هم این طوریست انگار داره از رو کتاب دارتالمعارف می خونه واییی خدا منو بکش از دست اینا اخه چه ادم احمقی فکر میکنه طرف همون شخصیت تو فیلمشه؟

 69. مسعود گفت:

  با نظر دکتر اردستانی موافقم، اکثر این دخترها که هرچه لایق خودشونه به این خانم میگن، باید بری تو زندگیشون ببینی که بوی گندش دنیارو برمیداره،در هیچ جای دنیا ازدواج مثل دیدی که ما ایرانیها بهش نگاه میکنیم، نیست، فرهنگ…اینقدر عقب افتاده نگهمون داشته، که در مورد هر مسئله خصوصی و شخصی دیگران، با عقل کوتاه خودمون میخواییم اظهار نظر کنیم، خجالت هم خوب چیزیه، خیلی از شما از بی شوهری منتظرید پیرمردهشتاد ساله ای که فقط یک پراید هم داشته باشه، واسه خواستگاری در خونتونو بزنه، یا همین آقایونی که اظهار فضل میکنن، خیلیهاشون دنبال یه بیوه پولدار، یا پیرزن هفتاد ساله میگردن

 70. Ali گفت:

  دمه رویگری گرم داداش بزن نوش جونت

 71. افسانه گفت:

  من خودم به نوبه اگه طرفم میلیاردر باشه ولی ازش خوشم میاد باهاش ازدواج نمیکنم، تابلویه که خانم تارا کرینی عاشق اقای رویگری شدن و باهاشون ازدواج کردن.اگربه خاطر پول بود زندگیشون اینقد دوام نداشت.اگر به خاطر شهرت بود ی کاری میکردن ک بازیگربشن و نمیشستن خونه از همسرشون پرستاری کنند.دمش گرم واقعا.منم خودم مردای سن بالای فهمیده رو بیشتر دوس دارم از بعضی جوونای سوسوله الان

 72. مهنا گفت:

  من برای اقای رویگری ارزوی سلامتی دارم امشب که تو برنامه خط سوم دیدمشون براشون ارزوی سلامتی کردم به نظرم همسرشون هم خانم محترمی اند امیدوارم سلامت باشند

  • نگین گفت:

   چه عجیب…اخه مرد ۷۰ساله دیگه زندگیشو کرده هیچوقت نمیتونه پا به پای دختر ۳۰ساله بره..مگه اینکه خیلی شنگول باشه ولی تو فرهنگ ما اصلا جالب نیست خیلی هم مسخرس…من خودم چندشم شد

 73. ایرانیان گفت:

  با سلام
  به تارا خانوم و آقا رضا

  امیدوارم سالهای سال … به خوشبختی در کنار هم زندگی کنین ♥

 74. مینا گفت:

  با سلام خدمت تمام عزیزان من ۲۰ دقیقه پیش ویدیو گفتگوی آقای رویگری و دیدم و متوجه شدم اومدم تو اینترنت تا بیشتر بدونم چن تا از نظرات رو هم خوندم .دوستان این یه قاعده هست که هر کسی رندگی شخصی مال خودشه.. ولی اشخاصی که چهره هستن مسلما در نمام دنیا بدون شک زیر ذره بین هستن ….پس اینو خیلی خوب میدونن ..به خر حال علامت سئوال برای هرکسی بوجود میآد.همینطور برای من و من های دیگه..متاسفانه دوره ای شده که خواسته یا نا خواسته و بدلایل عاطفی ویا مالی و یا شهرت و یا …این ازدواج ها صورت میگیره و باعث شده حتی افراد مسن که من حتی در کوه میبینم با اینکه زن دارن دنبال جوون هستن و خیانت ها و فساد اجتماعی بیشتر بشه و حتی خجالت از پسر یا دختر بزرگشون نمیکشن ..اگه یک زن بیوه یا مطلقه انتخاب بکنند دچار چالش نمیشن و یا توان مالی دارن جلوی هوای نفسانی خودشونو بگیرن و به جوونا کمک کنن تا ازدواج کنن ممنونم که نوشته های منو خوندین دلتون شاد و سلامت باشین.

 75. مهتا گفت:

  سلام زندگي هركس به خودش مربوطه و خداي خودش ما كسي نيستيم بخوايم قضاوت كنيم هيچ جاي شرع و دين نگفته ازدواج با اختلاف سني زياد حرامه به ما مربوط نيست خدا حلال كرده شما حلال نميكنين؟

  • مریم گفت:

   احسنت،دوستان مگه ما وقتی میخوایم کاری انجام بدیم ازبقیه نظر میخوایم یا اجازه میگیریم،مگه ما خوشمون میاد کسی درموردمون نظربده یا قضاوت کنه،پس چرا همچین میکنید،کافیه فقط فکرکنید بعد

  • مریم گفت:

   زندگی هرشخصی به خودش ربط داره،زندگی ما نیست که بخوایم نظر بدیم،مطمئنم بیشترشماهایی که میاید اینجا و قضاوت ونظر میدید دوست نداریدکسی واسه زندگیتون نظر بده و قضاوتتون کنه،پس در زندگی دیگران دخالت نکنید

 76. ایلار گفت:

  با سلام…اینکه این خانوم گفته آقا رضا خونه نداره راست گفته….آخه آدم های سرمایه دار که پولشونو نمیدن خونه اونا یا پولاشون تجارت میکنن…

  • ملول گفت:

   تاراخانم حالاکه اومدی وازدواج کردی و فهمیدی این اقا بازیگره به خاطر بازی کردن درفیلم چیپ و ضدمردمی ومردم ریشخندکن و مسخره اخراجیها۳ هرچه سریعتر ازش طلاق بگیر چون ارزش نداره با همچین ادمی زندگی کردن.

 77. شبگرد گفت:

  منم زن جوون میخوام . یک زن ۱۸ ساله بیاد با من ازدواج کنه اولش بهتره باهام دوست بشه بعد ازدواج کنه خیلی خوب میشه چقدر خوبه

 78. شبگرد گفت:

  البته ۱۶ یا ۱۷ سال هم قبوله حتما نباید ۱۸ باشه هر چی کمتر بهتر

 79. رضا گفت:

  براسلامتی ایشوندعاکنیم.ما خودمان پرده بره کناراز همه بدتریم
  اقای رویگری براتون شفا ارزودارم

  • باران گفت:

   سلام
   خب عزیزان چه اشکالی داره همیشه ک قرار نیس مردم مطابق میل ما ازدواج کنن
   عشق که سن وسال نمیشناسه
   البته قبول دارم که آقا رصا ی کم زیادی پیرن

 80. فردین گفت:

  سلام

  …………….اقای رضا رویگری یه دونس………..به سلامتیش✌ زنشم خدای با اینکه عمرا تو دهه ۸۰ و ۹۰ دیگه همچین انسانی و جود داشته باشه با این همه مشگلاتش کنارش مونده باید گفت….فرشته ای…..
  اقای رویگری الان مشغول بازی در یک سریال در کارخانه مبل ماندگاره ….بوو وس