۱۳۰۹۱۴۰۰

همراهی جهانگیر میرشکاری با «ماهی و برکه»

سینماروزان: جهانگیر میرشکاری صدابردار با سابقه و پیشکسوت سینمای ایران این روزها مشغول همکاری با فیلم سینمایی «ماهی و برکه» است.. نزدیک به نیمی از فیلمبرداری این فیلم سینمایی باقی مانده که صدابرداری آن توسط جهانگیر میرشکاری انجام خواهد شد.

مهدی ابراهیم زاده صدابردار سینما در کنار جهانگیر میرشکاری نیز حضور خواهد داشت.

در خلاصه داستان «ماهی و برکه» آمده است :فیلم به زندگی مخترعی با نام علی یزدانی در سه دوره کودکی، نوجوانی و جوانی می پردازد. این مخترع در مسیر ساخت اختراعش دچار چالش هایی می شود که برای خانواده و اطرافیانش دردسرهایی را ایجاد می کند.

برخی از بازیگران این فیلم سینمایی که تا به این لحظه مقابل دوربین قرار گرفته اند عبارتند از مهدی فقیه، سعید آقاخانی، بهناز جعفری، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهسا هاشمی، عبدالباسط رضایی، مهرناز احدیان، ساغر کیان راستی و امیررضا فرامرزی و مهرانه به نهاد.

از دیگر عوامل فیلم سینمایی «ماهی و برکه» می توان به مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل‌بیگی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: مسعود میمی، تدوین: حسن حسن‌دوست، نویسندگان: علی براتی، مهدی نامجو و محمد صادق باقری، صدابردارن: جهانگیر میرشکاری، مهدی ابراهیم زاده، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، مشاور کارگردان: سید حسین آزادی، طراح چهره پردازی: علی بهرامی‌فر، مدیر تولید: صادق ایزدخو، استوری بورد: علی امامزاده، مشاور کارگردان: حسین آزادی، فیلمبردار پشت صحنه: اصغر براتی، کارشناس آموزش و پرورش: ماشاالله امیدوار عسگری،مدیر تدارکات: علیرضا حیدرپناه، تهیه کننده: هادی انباردار، عکاس: امیر حق‌بر اشاره کرد.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۸:۵۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=51664

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code