۱۲۰۱۱۴۰۲

ماجرای ازدواج دوم سعید آقاخانی با دختری آبادانی!

سینماژورنال: برنامه شب گذشته “خندوانه” به دلیل حضور سعید آقاخانی به عنوان مهمان ویژه پر از لحظاتی شاد و خنده آور بود.(اینجا را بخوانید)

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “تصمیم نیوز” از جمله این لحظات زمانی رقم خورد که آقاخانی به شوخی از این گفت که می خواهد مجددا ازدواج کند.

آقاخانی که به گفته خودش فرزند چهارم از میان ۶ خواهر و برادر خود است در حال حاضر ۲ دختر ۲۰ و ۱۴ ساله با نام های خورشید و دریا دارد که به علت علاقه ی زیادش به آن ها گفت که نمیخواهد داماد دار شود!

در ادامه آقاخانی به موضوع ازدواج مجددش اشاره کرده و گفت: حالا که اینجا هستم بگذار اعلام کنم که می خواهم ازدواج مجددی داشته باشم…

وی در همین حین که تعجب خاصی به همه دست داده بود افزود: اسم کسی که از او خواستگاری کردم نیز “احلام” است و آبادانی است که متاسفانه به من جواب منفی داد چون گویا فکرش مشغول خواستگار دیگری است.

جناب خان با شنیدن این موضوع با حالت بهت زده ای خطاب به سعید با لهجه ی خاص خود گفت: من بعد اگر کسی به جز مو به خواستگاری فردی به نام احلام برود ،دهنشو کاهگل می گیرُم.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=7774

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "ماجرای ازدواج دوم سعید آقاخانی با دختری آبادانی!"

 1. هدايتي گفت:

  ادم از تيترهاي زرد و چندش و سواستفاده گرانه اين سايت خاله زنك عقش ميگيره…

 2. انسان گفت:

  به نظر من آقای آقاخانی به عنوان یک هنرمند با شخصیت و یک همسر نباید حتی به شوخی چنین حرفی رو می زد من که خودم کُرد هستم خجالت کشیدم از هم قوم بودن با ایشون. هر چن بعضی از کارهاشون رو می پسندم.امیدوارم برخی آقایون رفتار انسانس تری رو حتی توی شوخی هاشون در پیش بگیرند. جدا اگر همسر این جور آقایون از مرد دیگه ای حرف بزنه خوشحال می شن؟

 3. انسان گفت:

  به نظر من آقای آقاخانی به عنوان یک هنرمند با شخصیت و یک همسر نباید حتی به شوخی چنین حرفی رو می زد من که خودم کُرد هستم خجالت کشیدم از هم قوم بودن با ایشون. هر چند بعضی از کارهاشون رو می پسندم امیدوارم برخی آقایون رفتار انسانی تری رو حتی توی شوخی هاشون در پیش بگیرند. جدا اگر همسر این جور آقایون از مرد دیگه ای حرف بزنه خوشحال می شن؟

 4. انسان گفت:

  ازش بدم اومد چندش

 5. m..t گفت:

  سعيداقاخاني بازيگرخوبيه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code