۲۸۱۰۱۴۰۰

«قانون مورفی» ۸٫۵ میلیارد را رد کرد/«بمب…»۷میلیاردی شد/«پارادایس» از ۳میلیاردی عبور کرد/«آشغالها…» میلیاردی شد/«هت تریک» نیم میلیاردی شد/شکست سنگین فیلمهای فارابی، اوج و فیلمی محصول یک زوج تلویزیونی!!+آمار کامل فروش

سینماروزان: در صدر آمار فروش، کمدی «قانون مورفی» حضور دارد که ۸٫۵میلیارد را رد کرد و به دنبال آن نیز «بمب» با عبور از فروش ۷ میلیارد جاخوش کرده است. «مارموز» از ۶٫۵میلیارد عبور کرده و «کلمبوس» هم آخرین روزهای اکران خود را با گذر از ۵میلیارد میگذراند.

«پارادایس» که همزمان با جشنواره روی پرده رفته بود به فروش رو به رشد خود ادامه داده و سه میلیاردی شده است و به دنبال آن کمدی «تخته گاز» نیز در مرز ۲میلیاردی شدن قرار گرفته است. فانتزی کودکانه «دزد و پری۲» در مرز ۲میلیاردی شدن قرار گرفته است و «آشغالها…» نیز میلیاردی شده است.

«هت تریک» نیم میلیارد را رد کرده و «جن زیبا» ۲۶۰میلیون فروش داشته است. فروش مابقی فیلمها تعریفی ندارد؛ مثلا فیلم ارگانی «سوء تفاهم» هنوز ۱۰۰میلیون هم نفروخته که شکستی تمام عیار برای احمدرضا معتمدی کارگردان و سازمان اوج حامی تولیدش است. فیلم کودک «سندباد و سارا» بعد از بیش از یک ماه فقط ۸۰ میلیون فروخته که به نظر نمیآید حتی هزینه تدارکاتش را جبران باشد!!

«ضربه فنی» که با حمایت فارابی تولید شده در کمی بیش از یک هفته فقط ۱۵میلیون فروخته است و «قرارمون پارک شهر» که محصول یک زوج تلویزیونی یعنی فلورا سام-مجید اوجی است علیرغم کلی تیزر تلویزیونی فقط کمی بیش از ۳میلیون فروش داشته است!!!

آمار فروش تا ابتدای جمعه سوم اسفند ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–قانون مورفی ۸میلیارد و ۶۰۰میلیون(۵۱ روز)

–بمب ۷میلیارد و ۱۰۰میلیون (۷۹ روز)

–مارموز ۶میلیارد و ۶۰۰ میلیون(۷۲ روز)

–کلمبوس ۵میلیارد و ۱۵۰ میلیون(۷۹ روز)

–پارادایس ۳میلیارد و ۱۰۰میلیون(۳۰روز)

–تخته گاز ۱میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۴۴ روز)

–دزد و پری(۲)  ۱میلیارد و ۷۲۰ میلیون(۵۸روز)

–آشغالهای دوست داشتنی ۱میلیارد و ۲۰۰میلیون(۹روز)

–هت تریک ۵۱۰ میلیون(۹روز)

–جن زیبا ۲۶۰ میلیون(۹روز)

–ترانه ۲۴۰ میلیون(۳۰روز)

–ماموریت غیرممکن ۱۱۰میلیون(۹روز)

–سوءتفاهم ۹۰میلیون(۹روز)

–سندباد و سارا ۸۰ میلیون(۳۷ روز)

–ضربه فنی ۱۵میلیون(۹روز)

–قرارمون پارک شهر ۳میلیون و۲۰۰ هزار تومان(۹روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=54992

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code