۰۹۰۳۱۴۰۲

«فیلشاه» برای رقابت با فیلم‌های رئال به فجر ارائه شد

سینماروزان: با اتمام مراحل نهایی تولید انیمیشن سینمایی «فیلشاه»، نسخه اولیه تازه ترین محصول «هنر پویا» طی روزهای گذشته به دفتر سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر ارائه شده است.

به احتمال فراوان «فیلشاه» تنها انیمیشن سینمایی است که قصد دارد در این رویداد سینمایی، با آثار رئال رقابت کند و باتوجه به سابقه این تیم در تولید انیمیشن موفق «شاهزاده روم»، بنظر می رسد شانس پررنگی برای دیده شدن دارد.

هادی محمدیان، کارگردان «فیلشاه» درخصوص رقابت این انیمیشن با آثار رئال می گوید: در وضعیت کنونی من معتقدم باید اجازه داد فيلم‌های انيميشن نيز در كنار فيلم‌های رئال رقابت کنند. به غير از چند بخش، در باقی بخش‌ها مانند كارگردانی و فيلمنامه، هيچ تفاوتی ميان آثار انيميشن و رئال نيست. ما از رقابت با فيلم‌های رئال ابايی نداريم!

«فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری، انیمیشنی ۹۰ دقیقه ای است که در تولید آن بیش از ۲۰۰ نفر مشارکت داشته‌اند. داستان «فیلشاه» در جنگلی در آفریقا رقم می‌خورد. رئیس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود. «فیلشاه» به عنوان محصول جدید گروه «هنرپویا» با سرمایه گذاری این گروه به عنوان یک کمپانی خصوصی، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویرشهر تولید شده است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=46121

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code