۰۷۰۱۱۴۰۲

عاقبتِ بی‌اعتنایی به قول و قرار با صاحبان آثار تازه⇐بازگشایی سینماها با فیلمهای کهنه و دیده‌شده!

سینماروزان: بی‌اعتنایی مدیران سینمایی به قول و قرارهای قبلی با صاحبان دو فیلم تازه‌ای که بنا بود از ابتدای تیر اکران شوند، منجر شد به صدور دستور بازگشایی سینماها با فیلمهای کهنه و قدیمی.

به گزارش سینماروزان پیشتر مدیران سینمایی برای کمک به رونق گیشه‌ها به‌هنگام بازگشایی سینماها مقرر کرده بودند به غیر از دو فیلم تازه “شنای پروانه” و “ارتش سری” فیلم دیگری اکران نشود ولی وارد کردن ناگهانی برخی فیلمهای اکران آنلاین مانند “خروج” به سبد اکران موجب شد صاحبان این دو فیلم، قید اکران را بزنند.

به جز این بنا بود بلحاظ تبلیغاتی هم کمک‌هایی از سوی شهرداری و صداوسیما برای اکران دو فیلم “شنای پروانه” و “ارتش سری” صورت گیرد که برآورده نشدن این وعده هم بر تردیدهای صاحبان دو فیلم برای اکران افزود و درنهایت هیچ یک اکران نشدند تا حوض بازگشایی سینماها بماند با تعدادی فیلم کهنه اکران اسفند و برخی آثاری که قبلتر اکران آنلاین شده بودند.

شکی وجود ندارد که عدم اکران فیلمهای تازه نمی‌تواند بازگشایی سینماها را با رونقی محسوس مواجه کند به‌خصوص در روزهایی که مدام اخباری مختلف درباره افزایش شیوع کرونا در نقاط مختلف کشور مطرح می‌شود و این نتیجه مستقیم بی‌توجهی مدیران به وعده‌های قبلی‌شان است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60744

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code