۱۶۰۵۱۴۰۱

شفاف سازی حسین انتظامی به جشنواره سی و هفتم فجر به دبیری داروغه زاده رسید⇐فقط ۵۰۰ میلیون افزایش هزینه نسبت به زمانی که دلار کمتر از ۵ تومان بود!! مدیران این جشنواره ۷۰۰ میلیون کمتر از مدیران جشنواره جهانی عایدی داشته اند!! نزدیک به یک میلیارد بطور مستقیم به برندگان اهدا شده+فهرست کامل هزینه ها

سینماروزان: شفاف سازی مطلوب حسین انتظامی به جشنواره سی و هفتم فیلم فجر رسید و مشخص شد جشنواره ملی فجر علیرغم بلیت فروشی میلیاردی همچنان بودجه ای به مراتب کمتر از جشنواره موسوم به جهانی فجر دارد.

طبق فهرست منتشره از سوی سازمان سینمایی کل بودجه جشنواره سی و هفتم فجر حدود ۶میلیارد و ۳۰۰میلیون یعنی فقط ۵۰۰ میلیون بیشتر از جشنواره سی و ششم فجر بود؛ آن هم درحالیکه جشنواره سی و ششم در روزگار دلار ۴۸۰۰ تومانی و جشنواره سی و هفتم در دوران ماسیدن قیمت دلار به حول و حوش ۱۵ هزار تومان برگزار شده بود!

دست اندرکاران جشنواره سی و هفتم فجر ۸۸۶میلیون را صرف اهدای جوایز به برندگان کرده اند که رقمی قابل اعتناست. کل دستمزد دبیر و مدیران جشنواره برای ۵ماه کار هم حدود ۲۷۱میلیون بوده است که در قیاس با بودجه میلیاردی مصروفه برای مدیران جشنواره موسوم به جهانی به مراتب کمتر است.

فهرست کامل هزینه های مصروفه برای جشنواره سی و هفتم فجر را اینجا ببینید.

 

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55681

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code