۱۵۰۷۱۴۰۱

سرمایه‌گذار ۷۰ درصدی پروژه خبر داد: “شهر موشها۲” سه‌شنبه به شبکه خانگی می‌آید/آغاز برنامه‌ریزی‌ها برای تولید “شهر موشها۳”

سینماژورنال: نسخه نمایش خانگی “شهر موش ها ۲” ساخته مرضیه برومند، سه شنبه آینده ۲۳ تیرماه ۹۴ در آستانه عید سعید فطر، با حمایت بانک گردشگری در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

به گزارش سینماژورنال محمدعلی مشکیان مدیرعامل شرکت “هم وطا آریا” که سرمایه گذاری اصلی این فیلم را بر عهده داشته است، با اعلام این خبر افزود: پس از مدت ها انتظار علاقه مندان، نسخه خانگی “شهر موش‌ها ۲” در سراسر کشور توزیع و وارد شبکه سینمایی خانگی می شود.

در کنار دی.وی.دی عروسکهای اثر توزیع خواهد شد

مشکیان با اشاره به استقبال بی نظیر مردم از فیلم سینمایی “شهر موش ها ۲” در اکران سینمایی آن گفت: کسانی که به هر دلیل فیلم را در سینماها ندیده اند و حتی کسانی که فیلم را در سینماها دیده اند نیز برای تجدید خاطره و در اختیار داشتن همیشگی این فیلم برای تماشای مجدد آن، نسخه خانگی اثر را تهیه خواهند کرد که به همین دلیل استقبال بی نظیر علاقه مندان از نسخه خانگی اثر نیز پیش بینی می شود.

وی از عرضه عروسک های دوست داشتنی و نوستالژیک این فیلم در کنار فروش DVD فیلم در تمامی فروشگاه های سراسر کشور خبر داد و گفت: این عروسک های خاطره انگیز با بهترین کیفیت ممکن در عین توجه به مسایل بهداشتی ایمن تولید شده و در اختیار کودکان عزیز قرار خواهند گرفت.

برنامه ریزی برای تولید قسمت سوم

وی افزود: شرکت «تجارت بین الملل هم وطا آریا» که به نمایندگی از «گروه مالی گردشگری» ، مالکیت ۷۰ درصدی این اثر را بر اساس پروانه مالکیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار دارد ، برنامه ریزی های خود را برای تولید قسمت بعدی این اثر یعنی «شهر موش ها ۳» آغاز کرده است.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=6339

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code