۲۶۱۰۱۴۰۰

ده نمکی قبل از اعلام فهرست فیلمهای بخش مسابقه فجر از جشنواره کنار کشید⇐در اولین فرصت “زندانیها” را راهی اکران میکنیم !!

سینماروزان: چند ساعت بعد از اعلام اسامی فیلم اولیهای جشنواره فجر مسعود ده نمکی از عدم حضور در جشنواره فجر خبر داد و از اکران زودهنگام فیلمش سخن گفت.

مسعود ده نمکی با گلایه از نادیده گرفتن تروکاژهای “رسوایی۲” در جشنواره فجر اظهار داشت: بعضی کارها و فیلمها جنس رقابت نیستند و در فضای رقابتی حرف اصلی آنها گم می شود .حف از معنویت و مفاهیم اخلاقی و عرفانی و فیلم هایی از جنس رسوایی ۱ و۲ و حالا هم زندانی ها از این گونه اند.

وقتی فیلمی جلو تر زمان خودش باشد در چنین فضاهای رقابتی دیده نمی شوند حتی اگر قابلیت های منحصر به فردی داشته باشند. مثل سکانس های زلزله رسوایی۲ که حالا تیم سازنده این تروکاژها برای شرکت های معتبر خارجی کار می کنند و در جشنواره خودمان تعمدا دیده نمی شوند.

ده نمکی ادامه داد: جنس حرفهای فیلم “زندانیها” علیرغم تکرار تروکاژهای منحصر به فرد و بازی های خوب همکارانم از آن جنس حرف هایی است که مخاطب عام بدون پیشداوری باید ببیند و تلاش ما بر این است که در اولین فرصت فیلم راهی اکران شود و در غیاب “زندانیها” جوانتر های سینما فرصت حضور در بخش رقابتی جشنواره فجر را داشته باشند. این عدم حضور به معنی گلگی از کسی نیست فقط یک گام عملی است برای اکران فیلم برای عموم مردم.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=54046

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code