۱۷۰۹۱۴۰۱

داعش، اينترپل، فاجعه پاريس و حملۀ جديد بازيگر “معمای شاه” به “فارسي وان”…

سینماژورنال: این چند هفته‌ای که از روی آنتن رفتن تازه‌ترین سریال تاریخی محمدرضا ورزی با عنوان “معمای شاه” می گذرد تقریبا هفته ای نبوده که انتقاداتی به این سریال انجام نشود.

به گزارش سینماژورنال البته که در نقطه مقابل عوامل و دست اندرکاران این پروژه تلویزیونی هم کوشیده اند پاسخگوی انتقادات باشند.

حسام نواب صفوی که در این سریال در نقش شهید نواب صفوی ایفای نقش کرده است به تازگی با نگارش یادداشت در صفحه اجتماعیش به انتقاد صریح از یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان پرداخته است.

این شبکه “فارسی وان” است و نواب صفوی با قرار دادن فیلمی کوتاه از یکی از برنامه های این شبکه با نام “چند شنبه با سینا” به انتقاد از رویکرد این برنامه در تمسخر پلیس اینترپل پرداخته است.

بخشی از جرایم “فارسی وان” در حال رسیدگی است

نواب صفوی نوشته است: جدا از توهين بزرگي كه شبكه “فارسي۱” به ملت ايران كرد، اين بار نيز شخصيت قاضي در ايران را مورد تمسخر قرار داد. بگذريم كه  بخشي از اين جرايم در حال رسيدگي هستند. در  ٤٥دقيقه مصاحبه “فارسي۱” پليس اينترپل  چنان وقيحانه مورد تمسخر قرار مي گيرد كه در فضاي اكنون كه چشم مردم دنيا به دنبال عاملين كشتار در فرانسه وبيروت است و اين تعقيب توسط پليس اينترپل پيگيري ميشود،شبكه مذكور در دو جا عنوان ميكند شانس اين است پليس اينترپل حواسش به هـيچ جا نيست و ميتوان از دست آنان قسر در رفت.

این شبکه از کجا دستور می گیرد؟

این بازیگر ادامه داده است: در جائي ديگر عنوان ميكند پليس اينترپل رفته غذا بگيره و باز هم ميگويد پليس اينترپل  حواسش به هيچ جا نيست…مردم داغدار فرانسه و بيروت و ساير كشورهايي كه دچار حمله تروريستي شده ايد نگران قاتلين و طراحان اين شبكه تروريستي نباشيد، شبكه “فارسي۱” ميگويد: پليس اينترپل اصلا حواس ندارد و ميشود از دست آن قسر در رفت. كاملا مواضع حاميان اين شبكه تروريستي مشخص ميشود ولي اين شبكه از كجا دستور ميگيرد؟؟؟ كه پليس بين الملل را بااين فضاحت مسخره ميكند و خيال گروه هاي تروريستي را راحت ميسازد.

آیا این شبکه توسط رژیم صهیونیستی تشکیل شده؟

بازیگر آثاری چون “عروس فراری” و “سوغات فرنگ” خاطرنشان ساخته است: چندي پيش گفته ميشد اين شبكه توسط رژيم صهيونيستي تشكيل شده ولي تا مشخص آن هيچ مطلبي را نميتوان نسبت داد چون اثبات نشده ولي كشور امارات متحده عربي كه داراي پليس قوي ميباشد و از حاميان صلح و قاعدتا پليس بين المللي ميباشد چطور اجازه تأسيس اين شبكه و توهينهاي مختلف به مردم ايران و در نهايت كشوري است كه اجازه ميدهد يك شبكه ماهواره اي شبكه پليس بين الملل را به تمسخر بكشد؟؟؟

تقاضا از دستگاه قضایی

نواب صفوی در انتهای یادداشت خود با مخاطب قرار دادن دستگاه قضایی بیان کرده است: از آنجا كه هويت تروريستهاي داعش روزانه كشف ميشود از دستگاه قضايي خواهشمند است براي دستيابي به اطلاعات حياتي نيروهاي پليس اعضاي اين شبكه را كه ايراني هستند، دستور استرداد آنان را از كشور امارات بخواهد بلكه با حضور پليس اينترپل و نيروهاي امنيتي كشورمان به سرنخهاي قابل توجهي دست پيدا كنيم مطمئن باشيد مسخره و لوده نمودن اينترپل بي دليل نيست و از جايي خط مي گيرد بلكه شايد بتوان از حمله به مردم بيگناه ديگري جلوگيري كنيم.

پای الویس پریسلی در میان است؟

به گزارش سینماژورنال نواب صفوی حدودا سه ماه قبل نیز با نگارش متنی اجتماعی به انتقاد از برنامه “چندشنبه…” و مجری آن پرداخته بود و از دستگاه قضایی خواسته بود که این مجری را به خاطر توهین به مردم ایران محاکمه کند.(اینجا را بخوانید)

انتقادهای دامنه‌دار نواب صفوی از این مجری در حالی بیان می شود که چند ماه پیش نیز شبکه ماهواره ای “فارسی وان” در گزارشی که در همین برنامه “چندشنبه…” پخش شد به تکذیب شایعه بازی نواب صفوی در یک پروژه هالیوودی در نقش الویس پریسلی پراخت.

در آن برنامه در گفتگو با کارگردانی که شایعه شده بود نواب صفوی را برای بازی در نقش الویس برگزیده این شایعه تکذیب شد!!!

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴ - ۵:۲۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=14337

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "داعش، اينترپل، فاجعه پاريس و حملۀ جديد بازيگر “معمای شاه” به “فارسي وان”…"

  1. صدر گفت:

    رونالدو رو ول كنيد، يكي غضنفر رو بگيره…. اين بنده خدا ظاهرا خيلي جوگير شده…. بابا الويس پريسلي وطني….. پياده شو با هم بريم…..

  2. احسان گفت:

    الان واقعاً فكر مى كنى كسى رو به جرم شوخى كردن و تيكه انداختن به اينترپول دستگير مى كنن؟ خداييش بميرم براى موكل هات!!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code