۱۱۰۹۱۴۰۱

جراحی زیبایی چه بر سر چهره بازیگران آورده؟+عکس

سینماژورنال: شاید برای بسیاری از مخاطبان جالب باشد تا بدانند کدام دسته از بازیگرانی که در کانون توجهند چهره طبیعی شان را در برابر دوربینها نشان می دهند و کدام دسته به مدد جراحی های زیبایی متعدد است که چهره سازی کرده اند.

به گزارش سینماژورنال البته که در این بین گفتگوی مستقیم با بازیگران اغلب راه به جایی نمی برد چون بسیاری از چهره های بازیگری دوست ندارند درباره این جراحیها و نقش آنها در تغییر وضعیت چهره های خویش سخن گویند.

اما روشهای غیرمستقیمی هم برای فهمیدن اینکه چهره یک بازیگر چقدر ژنتیک و خدادادی بوده و چقدر برآمده از جراحیهای مختلف، وجود دارد.

یکی از این روشهای مقایسه تصاویر بازیگران در برهه های مختلف زندگی است.

مقایسه چهره بازیگران در کودکی با چهره آنها در سالهای اخیر

سینماژورنال برای آن که یک بررسی موردی داشته باشد درباره میزان علاقه بازیگران به جراحیهای زیبایی به گردآوری تعدادی از تصاویر کودکی بازیگران پرداخته و با قرار دادن آنها در کنار تصویر کنونی بازیگران به داده های خوبی درباره میزان طبیعی بودن چهره بازیگران رسیده است.

کافیست شما هم به عنوان مخاطب فقط اندکی تأمل در تصاویر زیر داشته باشید تا دریابید کدامیک از بازیگران همچنان با چهره طبیعی خویش است که فعالیت دارند و کدامیک کوشیده اند با انجام جراحیهای زیبایی بر کیفیت تصویری که مخاطبان از آنها می بینند بیفزایند.

محمدرضا گلزار
محمدرضا گلزار
مهناز افشار
مهناز افشار
ماهایا پطروسیان
ماهایا پطروسیان
لیلا حاتمی
لیلا حاتمی
بهرام رادان
بهرام رادان
شیلا خداداد
شیلا خداداد
مهدی پاکدل
مهدی پاکدل
نیوشا ضیغمی
نیوشا ضیغمی
زیبا بروفه
زیبا بروفه
شاهرخ استخری
شاهرخ استخری
الناز شاکردوست
الناز شاکردوست
لیلا اوتادی
لیلا اوتادی

 

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۰:۲۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=6226

بعدش؟

مطالب مرتبط

10 نظر برای مطلب "جراحی زیبایی چه بر سر چهره بازیگران آورده؟+عکس"

 1. لیا گفت:

  خانم الناز شاکردوست شبیه بچگی هاشون نبودند ! اصلا !!!
  دست و پنجه ی دکتر درد نکند !

 2. hhhasan گفت:

  خانم زیبا بروفه بچگیهاش اصلا یکی دیگه بوده انگار

 3. farzan گفت:

  لیلا حاتمی و مهدی پاکدل و ثنا حاجی زاده و ماهایا پطروسیان اصلا جراحی نکردن انگاااار…

 4. غفاری گفت:

  شاهرح استخری و گلزار انگار عمل کردن دماغشونو…درسته؟

 5. ebi گفت:

  خانم ضیغمی هم خیلی فرق کرده با عنفوان جوانی…احتمالا ایشون هم جراحی داشتن؟

 6. solat گفت:

  شیلا خداداد هم بینی اش عمل شده انگار

 7. رشید قادری گفت:

  این خانم حاجی زاده همون بازیگری نیست که تو نسخه اصلی فیلم چک بازی داشت؟ غلط نکنم تو جشنواره من بازیشو دیدم تو فیلم اما یکماه پیش که تلویزیون چکو نشون داد نبود…چرا؟

 8. javad moghimi eftekhari گفت:

  یکی از بزرگتریت ترس های بازیگران ترس خوب دیده نشدن از لحاظ ظاهری است که این نوع ترس در واقع یکی از بدترین ترمزهای درونی به حساب میاد که متأسفانه الان بعضی از بازیگران ما رو درگیر کرده و باعث شده که اون ها برای جذابتر شدن صورتشون دست به جراحی بزنن که خوده این جراحی ها و تزریق ها باعث از کار افتادن بخشی از صورت میشه که در استفاده از صورت برای اجرای میمیک مناسب یا ریاکشن مناسب به مشکل می خورن. و چقدر خوبه کهه بازیگران دیگر ما با همون صورت واقعی و با هر گریمی که طراح براشون انجام میده جلو دوربین میرن و با لذت تمام بازی می کنن و با بازیشون بیننده رو جذب می کنند و من خوشحالم در بین این هنرمندانی که عکسشون بالا دوست خوب و همکار خوبم ثنا حاجی زاده رو هم می بینم و بهش تبریک میگم و آینده ای بسیار خوب رو براش می بینم .

 9. ت.ت گفت:

  از دست سايت شما! عكس ٢-٣ سالگي با الان معلومه خيلي فرق ميكنه، مگه عكس هاي ١٤-١٥ سالگي رو بذارين كه بشه اونوقت مقابسه كرد!
  امام از بي خبري كه با اين چيزا سايت رو به روز ميكنين

 10. Mahdi shahriyari گفت:

  Agar manteqi be ghaziye negah konim Khanom shaker dost khodeshono to Amal haye ziybayi ghargh kardan va hamchenin Khanom behnosh bakhtyari k aksesh on to jornal nabod vali mishe eqraq kard ke Khanom Sana Hajizade dar Amal ziybayi Anjam nadade…

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code