۱۵۰۹۱۴۰۰

«تکزاس» ۱۲میلیاردی شد/«خجالت نکش» ۴میلیاردی شد/«هزارپا» دوروزه در آستانه یک میلیارد قرار گرفت!!/«دشمن زن» علیرغم توقیف توسط شهرداری در مرز ۲میلیاردی شدن/«به وقت خماری» در آستانه نیم میلیاردی شدن+آمار کامل فروش

سینماروزان: هرچند به لحاظ آمار فروش این «تکزاس» است که بالاترین آمار فروش را دارد و به زودی ۱۳میلیاردی خواهد شد اما این کمدی «هزارپا»ست که با روی پرده رفتن از این آخرهفته و فروش نزدیک به یک میلیاردی فقط در دو روز، یکی از طوفانی ترین افتتاحیه های سالهای اخیر را داشته است.

«فیلشاه» فروش خود را از ۸میلیارد گذرانده است و کمدی «خجالت نکش» هم از ۴میلیارد عبور کرده است. «عصبانی نیستم» و «چهارراه استانبول» هر دو از ۳میلیارد گذشته اند اما همچنان فروش «عصبانی نیستم» بهتر است و به نظر میرسد تا انتهای اکران به ۴میلیارد هم برسد.

کمدی «دشمن زن» علیرغم توقیف توسط شهرداری در مرز ۲میلیارد فروش خالص قرار گرفته است و کمدی «خوک» هم آخرین روزهای اکران خود را با نزدیکی به ۱٫۵میلیارد فروش میگذراند. «دلم میخواد» با افت فروش محسوس در هفته اخیر از ۱میلیارد عبور کرده است.

«دارکوب» به لطف تعداد بالای سالنهایش که از ۷۰ گذشته نیم میلیاردی شده است و کمدی «به وقت خماری» هم به نزدیکیهای نیم میلیارد رسیده است.

در انتهای آمار فروش با فیلمهای مختلفی روبروییم؛ از «خاله قورباغه» که با تسهیلات ویژه فارابی تولید شده و حوزه هم با پخشش به کمک آن آمده اما در ده روز فقط کمی بیش از ۲۰۰ میلیون فروش داشته است. بعد از آن «در وجه حامل» قرار گرفته که بعد از سه هفته اکران هنوز به ۲۰۰ میلیون هم نرسیده است. «شماره ۱۷سهیلا» و «مرداد» قعرنشینان آمار فروشند که رویهم فقط کمی بیش از صد میلیون فروخته اند.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–تکزاس ۱۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۷۹ روز)

–فیلشاه ۸میلیارد و ۳۰ میلیون(۱۱۴ روز)

–خجالت نکش ۴میلیارد و ۱۵۰میلیون(۶۵ روز)

–عصبانی نیستم۳میلیارد و ۵۱۰ میلیون(۶۵روز)

–چهارراه استانبول ۳میلیارد و ۱۵۰میلیون(۶۵ روز)

–دشمن زن ۱میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۲۳ روز)

–خوک ۱میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۶۵ روز)

–دلم میخواد ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۲۳ روز)

–هزارپا ۷۰۰میلیون(۲روز)

–دارکوب ۵۵۰ میلیون(۹ روز)

–به وقت خماری ۴۰۰ میلیون(۹ روز)

–خاله قورباغه ۲۵۰ میلیون(۹روز)

–در وجه حامل ۱۷۵ میلیون(۲۳ روز)

–ناخواسته ۹۲ میلیون (۴۴ روز)

–شماره ۱۷سهیلا  ۹۰ میلیون(۱۶ روز)

–مرداد ۱۵میلیون (۹روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۳۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=50902

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code