۰۳۰۱۱۴۰۲

تولید فصل سوم‌ “روزگار جوانی” بدون حضور هیچ‌کدام از ارکان تولید دو فصل قبل!/فقط یکی از بازیگران اصلی قبلی، اینجا هم هست!

 

سینماروزان: بعد از حدود ۲۰ سال از پخش اولیه سریال “روزگار جوانی” و در شرایطی که شبکه پنج تلویزیون در سالهای اخیر هیچ سریال جریان‌سازی را تولید نکرده، بنا شده فصل سوم “روزگار جوانی” تولید شود.

به گزارش سینماروزان هرچند تهیه‌کننده فصول اول و دوم سریال، اصغر توسلی بوده و به کارگردانی اصغر توسلی و شاپور قریب ساخته شده و نام اصغر فرهادی و علی‌اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی در میان نویسندگان بود ولی در فصل سوم هیچ خبری از اینها نیست و حمید طاهری به‌عنوان نویسنده انتخاب شده است!!

طاهری که پیشتر سریالهایی نظیر “آرماندو” و “در جستجوی آرامش” را نگاشته، از پنجاه قسمتی بودن فصل تازه “روزگار جوانی” و حضور یکی از پنج بازیگر اصلی فصول قبل در فصل سوم خبر داد؛ بدون آن که ربط معنایی میان این فصل و فصول قبلی باشد.

حمید طاهری گفت: به تازگی سیناپس های این سریال به پایان رسیده است و مرحله نگارش را آغاز کردیم. تا الان نزدیک به ۳۰ قسمت را برای «روزگار جوانی» در نظر گرفتیم اما به احتمال فراوان پتانسیل قصه آن را تا ۵۰ قسمت برساند.

نویسنده با بیان شباهت هایی بین نسخه جدید و قدیمی این سریال نیز بیان داشت: قصه ای که ما به تصویر می کشیم ادامه داستان همان شخصیت های قبلی نیست چراکه دیگر ۲۰ سال از آن زمان می گذرد اما باید بگویم که قصه ای که در دست داریم قرابت جنسی دارد با نسخه «روزگار جوانی» در فصل یک و دو که در سال ۷۷ پخش شد.

طاهری همچنین افزود: ما در قصه مان چند جوان دانشجوی بیست ساله داریم که از شهرستان به تهران آمده اند و برای پیدا کردن کار، شغل، تحصیل و خانه و … با مشکلاتی مواجهند. تم جذابی که آن کار داشت، حضور دانشجوها در تهران و رابطه آنها با یکدیگر بود. اما خب به خاطر تغییر زمانه و شرایط جدید و تغییر سبک زندگی دهه ۷۰ و ۸۰ ای ها با دهه ۵۰ و ۶۰ ای ها ما هم باید این تغییرات را نسبت به سریالی که در دهه ۷۰ پخش شد را در قصه می گنجاندیم.

این نویسنده درباره انتخاب بازیگران این سریال نیز عنوان داشت: باید از بازیگران جدید در بازیگری استفاده کنیم که بین رده سنی ۲۰ تا ۳۰ سال باشند و با نقش هماهنگی داشته باشند. با این کار می توانیم تعدادی بازیگر جدید را به سینما و تلویزیون کشور معرفی کنیم.

وی در پایان نیز با اشاره به حضور یکی از بازیگران اصلی «روزگار جوانی» در نسخه جدید این سریال نیز گفت: طبق صحبت هایی که انجام شده است قرار بر این است تا یکی از پنج بازیگر اصلی روزگار جوانی در نسخه جدید این سریال نیز حضور داشته باشد اما هنوز قطعی نشده که کدامیک از این دوستان در این سریال بازی میکند.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۵۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60856

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code