۱۵۱۱۱۴۰۱

با حمایت سازمان ارزشی اوج⇐کارگردان کلیپ میلیاردی «ایستاده‌ایم۲» سریال عاشقانه می‌سازد⇔آیا برای این سریال هم بودجه میلیاردی صرف خواهد شد؟ هنوز معلوم نیست

سینماروزان: سازمان هنری-رسانه ای اوج که در هفته های اخیر نامش به عنوان سرمایه گذار فصل تازه «پایتخت» شنیده می شود قصد تولید سریالی عاشقانه با نام «حسن یوسف» را دارد.

به گزارش سینماروزان کارگردانی این سریال را باقر مفیدی کیا برعهده دارد که در سال جاری به واسطه ساخت یک کلیپ با بودجه میلیاردی با عنوان «ایستاده ایم۲» در کانون حاشیه ها قرار گرفت؛ حاشیه هایی برآمده از متناسب نبودن کیفیت کلیپ با بودجه ای که حوزه هنری صرف تولید آنکرده است.

مفیدی کیا پیشتر یک فیلم نیمه بلند با عنوان «لکه» را هم ساخته بود که درباره انتخابات ۸۸ بود و حالا شاید برای آن که سریال عاشقانه اش مبتنی باشد با وجه ارزشی ارگان حمایت کننده، در «حسن یوسف» روایتگر عشقی است که در دل حوادث انتخابات ۸۸ رخ می دهد و هیچ بعید نیست دو قطب عاشقانه قصه هم از هواداران دو طیف سیاسی متضاد باشند.

سریال «حسن یوسف» از سال ۸۸ آغاز شده و داستان آن تا دوران معاصر ادامه می یابد و هرچند کارگردان ادعا کرده سریالش سیاسی نیست اما با عقبه ای که از سازمان ارزشی اوج انتظار می رود قطعا منویات سیاسی مدیران این نهاد در فیلمنامه آن لحاظ خواهد شد.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۷:۴۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33913

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code