۳۰۱۰۱۴۰۰

بالاخره پایان مدیریت سالیان مسچی بر سینماشهر⇐رئیس سینما مدیر تازه سینماشهر را معرفی کرد!

موسسه سینماشهر

سینماروزان/مهدی فلاح: بالاخره و با دستور رئیس تازه سینما، دوران مدیریت حدودا پانزده ساله مجید مسچی بر موسسه سینماشهر به پایان رسید.

به گزارش سینماروزان مدیر جایگزین مسچی بر سینماشهر، هاشم میرزاخانی است که در سالهای اخیر مدیریت مناقشه‌برانگیزی در تصویرشهر -منسوب به شهرداری-داشته به خصوص در جریان برگزاری جشنواره فجر ۳۹ در پردیس ملت(از سینماهای شهرداری که سینمای رسانه‌ها شده بود) که به غیر از مشکلات گرمایشی در روزهای ابتدایی جشنواره، یک لیوان چای چند برابر قیمت به اهالی رسانه فروخته می‌شد‌.

معلوم است که با این رزومه، میرزاخانی مدیریت دشواری را در سینماشهر در پیش خواهد داشت مگر از آن که دست از مشاوره تکراری خود بردارد و نیروهای متبحری را برای کار بگمارد.

متن حکم خزاعی برای هاشم میرزاخانی به این شرح است:

جناب آقای هاشم میرزاخانی!

نظر به تعهد، تخصص و تجربه(!!!) شما را به سمت مدیرعامل موسسه سینما شهر منصوب می نمایم.
حمایت از استانداردسازی و ارتقای فناوری تجهیزات سمعی و بصری سالن‌های سینما و نمایش و روزآمدسازی آن ها، حمایت از ارتقای فنی تولیدات سینمایی، تلاش برای ساخت سینماهای جدید و بازسازی سینماها، توجه به عدالت فرهنگی و رویکردهای حمایتی در استان ها و مناطق محروم، کمک به راهبری مدیریت توسعه زیرساخت های سینمایی، اقدام به حمایت، مساعدت و تلاش در راستای اهداف موسسه به منظور ایجاد، احیا و استمرار فعالیت صنعت سینمایی کشور بویژه، در حوزه ساخت و احداث سالن‌های جدید نمایش و سینماها،  و … از جمله مهم ترین ماموریت این موسسه در دوره جدید است.
امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و در پرتو همکاری و تعامل با همه معاونت ها و ادارت کل سازمان سینمایی، نهادها و مراکز سینمایی و دستگاه های اجرایی کشور در مسیر تجهیز، توسعه زیرساختها و ارتقای فناوری های نوین سینما و حمایت و کمک به سینماهای کشور موفق باشید.
همچنین، شایسته می دانم از تلاش ها و خدمات ۳۲ ساله آقای مجید مسچی در عرصه توسعه سینمای کشور قدردانی نمایم.

شایان ذکر است هاشم میرزاخانی فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده صدا و سیماست که پیش از این، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره موسسه تصویر شهر، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره انجمن سینمای جوانان ایران، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری رسانه ای رزمندگان اسلام، مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و …  بوده است. وی همچنین، دبیر هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر،  قائم مقام اجرایی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، دبیر جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران طی چهار دوره و … بوده است.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۹:۵۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=66339

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code