۱۱۰۹۱۴۰۱

این پردیس میلیاردی نه بوفه دارد و نه سیستم تهویه‌اش، خنک می‌کند!+عکس

سینماژورنال: از جمله پردیسهای سینمایی که در سال گذشته در تهران افتتاح شد پردیس سینمایی چارسو است که در تقاطع خیابانهای جمهوری و حافظ راه اندازی شده است.

به گزارش سینماژورنال اما امکانات رفاهی موجود در این پردیس زیر حد استاندارد است و آن طور که “هفت صبح” خبر داده با وجود تبلیغات گسترده حتی یک بوفه هم ندارد.

تنها امکانی که برای تهیه آب و خوراکی در این پردیس شش سالنه با ظرفیت نزدیک به ۹۰۰ صندلی وجود دارد یک دستگاه الکترونیک در طبقه ششم و یک کافی شاپ در طبقه دوم است.

دستگاه الکترونیک اغلب اوقات به دلیل نو نبودن پولها، قادر به ارائه خدمات نیست و تنها راه پیش روی مخاطب می ماند مراجعه به کافی شاپ طبقه دوم.

رفتن به کافی شاپ هم با توجه به بعد مسافت میان آن و سالن نمایش فیلم سبب ساز آن میشود که حداقل یک ربعی از فیلم را از دست بدهید.

سیستم تهویه نامطلوب

از آن طرف یکی از خبرنگاران سینماژورنال که قصد کرده بود برای تماشای “پاداش” به این پردیس برود به هنگام حضور در سالن متوجه دمای بالای هوا و ناکارآمدی سیستم تهویه مرکزی این پردیس شده بود.

گویا به دلیل مصرف بالای برق، سیستم خنک کننده پردیس در ساعات اوج مصرف برق، از مدار خارج می شود و همین شرایط واقعا بدی را در سالنهای نمایش فراهم می کند.

عدم اعمال تخفیف رمضان

این در حالیست که در این پردیس تخفیف مرتبط با کاهش قیمت بلیت در ماه رمضان هم اعمال نمی شود!

با کوله باری مجهز به چارسو بروید

سینماژورنال به مخاطبانی که می خواهند به پردیس چارسو بروند توصیه می کند حتما آب معدنی، باد بزن و تنقلات مورد نیاز در یک سفر تفریحی را همراه خود داشته باشند!!!

پردیس چارسو
پردیس چارسو
image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۳۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=5830

بعدش؟

مطالب اخیر

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code