۲۶۱۰۱۴۰۰

افزودن بر دامنه سینماگران ورشکسته با ادامه واسپاری بخش عمده حجم اکران به دو فیلم حاکمیتی-مشکوک المنابع!!/«تگزاس۲» ۲۱میلیاردی شد/«سرخپوست» ۱۱میلیاردی شد/حرکت «زهرمار» در مسیر ۴میلیاردی شدن/«ایکس لارج» ۲میلیاردی شد+آمار کامل فروش

سینماروزان: تزریق هفته ای یک فیلم تازه به اکران بدون اینکه از شمار سانسهای هزارگانه دو فیلم حاکمیتی-مشکوک المنابع کم شود فقط و فقط  یک نتیجه دارد؛ گسترده کردن دامنه سینماگران ورشکسته!!!

در صدر آمار فروش همچنان «متری شش و نیم» قرار دارد که حلزون وار به سمت ۲۸میلیارد حرکت میکند. بعد از آن کمدی «تگزاس۲» قرار دارد که بالاخره ۲۱میلیاردی شده است. فیلم لرزان قتل زن داداش عبدالمالک ریگی با انبوه سانس ۱۳میلیارد را رد کرده و «سرخپوست» ۱۱میلیاردی شده است. فیلم پرهزینه «ما همه با هم هستیم» که کلی هم خرج تبلیغاتش شده با انبوه سانسی که دارد هنوز ۱۰میلیاردی هم نشده است.

کمدی «سامورایی…» در مرز ۶میلیارد متوقف شده است ولی کمدی «زهرمار» توانسته با افزایش اقبال عمومی به سمت ۴میلیاردی شدن حرکت میکند. «ایکس لارج» بعد از سه هفته اکران ۲میلیارد را رد کرده و «دختر شیطان» با اندک سانسهای باقیمانده کمی بیش از ۱میلیارد فروش داشته.

«کار کثیف» که در دو هفته اکرانش حتی ده سالن فول سانس هم نداشته ۱۵۰میلیون را رد کرده و «نیوکاسل» هم در دو روز ابتدایی اکرانش نزدیک ۷۰میلیون فروش داشته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–متری شش و نیم ۲۷ میلیارد و ۷۰۰میلیون(۱۲۱روز)

–تگزاس(۲)۲۱ میلیارد و ۱۰۰میلیون(۹۳روز)

–شبی که ماه کامل شد ۱۳میلیارد و ۶۰۰میلیون (۴۴روز)

–سرخپوست ۱۱میلیارد و۵۰میلیون(۴۴روز)

–ما همه با هم هستیم ۹میلیارد و ۷۰۰میلیون(۴۴روز)

–سامورایی در برلین ۵میلیارد و ۹۳۰میلیون(۷۲روز)

–زهرمار ۳میلیارد و ۶۰۰ میلیون(۳۰روز)

–ایکس لارج ۲میلیارد و ۱۲۰ میلیون(۲۳روز)

–دختر شیطان ۱میلیارد و ۱۳۰میلیون (۴۴روز)

–کارکثیف ۱۶۰ میلیون(۱۶روز)

–نیوکاسل ۷۵میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۷:۰۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56678

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code