۰۳۱۲۱۳۹۸

«هزارپا» با عبور از ۴۰میلیارد همچنان مخاطب دارد/«بمب» ۴میلیاردی شد/«مارموز» در مرز ۳میلیارد/«کلمبوس» ۲میلیارد را رد کرد/«دزد و پری۲» دوروزه از ۵۰میلیون عبور کرد+آمار کامل فروش

سینماروزان: در رأس آمار فروش کمدی «هزارپا»ست که قرار دارد و با اکرانهای تک سانس خود توانسته همچنان مخاطب داشته باشد و به نظر میرسد لااقل تا زمان عرضه نسخه خانگی همچنان این مخاطب برایش وجود داشته باشد. «مغزها…» آخرین روزهای اکران خود را در مرز ۱۳میلیارد میگذراند و «لس آنجلس…» هم آخرین روزهای اکران را با عبور از ۷٫۵میلیارد فروش پشت سر میگذارد.

کمدی «لازانیا» دیگر فیلم قرارگرفته در بالای آمار فروش است که محدودیتهای تبلیغاتی مختلفی داشته ولی ۴٫۵میلیارد را پر کرده است و به دنبال آن «بمب» قرار گرفته که دومین فیلم غیرکمدی قرارگرفته در بالای آمار فروش است که ۴میلیارد را رد کرده است.

فیلمهای «هشتگ» و «خانم یایا» هر دو با عبور از ۳٫۵میلیارد فروش آخرین روزهای اکران را پشت سر میگذرانند و به دنبال آنها «مارموز» قرار گرفته که در مرز ۳میلیاردی شدن است. «کلمبوس» هم در آستانه دومیلیاردی شدن است.

در میانه آمار فروش فیلمهای متعددی قرار گرفته اند؛ از «پاستاریونی» و «آستیگمات» تا «وای آمپول» و «میلیونر میامی» و «سرو زیر آب» که دامنه فروشی مابین نیم میلیارد تا ۱٫۵میلیارد دارند.

«اتاق تاریک» بعد از بیش از یک هفته اکران در مرز فروش ۲۰۰میلیون قرار گرفته است. تنها فیلم اکران شده در روزهای اخیر موزیکال کودکانه «دزد و پری۲» است که در دوروز ابتدایی اکران رقم فروش ۵۰میلیون را رد کرده است.

قعرنشین آمار فروش «اسکی باز» است که بعد از دو هفته تازه به ۱۰میلیون فروش رسیده است. «بی نامی» هم بعد از دو هفته تازه نزدیک ۷۰میلیون رسیده که برای فیلمی که هم باران کوثری دارد و هم کلی تیزر تلویزیونی رقمی مأیوس کننده است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه هفتم دی ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–هزارپا ۴۰ میلیارد و ۱۶۰میلیون (۱۷۷روز)

–مغزهای کوچک زنگ زده ۱۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون(۹۳روز)

–لس آنجلس تهران ۷ میلیارد و ۵۱۰ میلیون(۷۹ روز)

–لازانیا ۴میلیارد و ۵۰۰میلیون(۸۶ روز)

–پیشونی سفید(۲) ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۸۰روز)

–بمب ۴میلیارد و ۱۰۰ میلیون (۲۳ روز)

–هشتگ ۳میلیارد و ۸۰۰میلیون(۹۳ روز)

–خانم یایا ۳ میلیارد و ۵۰۰میلیون(۴۹روز)

–مارموز ۲میلیارد و ۶۰۰ میلیون(۱۶ روز)

–کلمبوس ۱میلیاد و ۷۰۰ میلیون(۲۳ روز)

–پاستاریونی ۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون(۳۰ روز)

–آستیگمات ۱میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۳۷ روز)

–وای آمپول ۱میلیارد و ۳۳۰ میلیون(۴۴ روز)

–میلیونر میامی ۹۰۰میلیون(۲۳ روز)

–سرو زیر آب ۶۶۰میلیون(۳۷ روز)

–اتاق تاریک ۱۷۵ میلیون(۹روز)

–در مسیر باران ۱۴۸ میلیون(۶۵ روز)

–امین و اکوان ۷۰میلیون(۱۶روز)

–بی نامی ۶۸میلیون(۱۶روز)

–دزد و پری(۲) ۵۵میلیون(۲روز)

–اسکی باز ۱۰میلیون(۱۶روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه 28 دسامبر 2018 - 13:46

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code