۲۹۰۱۱۴۰۰

علاقه طناز طباطبایی به ازدواج به صورتی کاملا سنتی

سینماژورنال: طناز طباطبایی بازیگر زنی که این روزها “خشم و هیاهو” را روی پرده دارد در گفتگویی از برنامه های خویش برای ازدواج سخن گفته است.

به گزارش سینماژورنال طباطبایی با اشاره به اینکه  گذشتن از سن ۳۰ سالگی باعث شده جدی تر به ازدواج فکر کند به ساناز صفایی در “پلاس” گفت: این یک سال و خرده ای که وارد سی سالگی شده ام کمی آرامتر شده ام و بیشتر به زندگی خانوادگی فکر می کنم.

وی ادامه داد: دوست دارم خانواده خودم را داشته باشم. به هر حال این هم بخشی از غریزه است که دوست داری خانواده داشته باشی و خانواده ات را بغل کنی!

بازیگر “مرهم” و “هیس…” درباره ملاکهایش برای ازدواج گفت: فکر می کنم ازدواج جزو تقدیر آدمی است. از قدیم می گفتند که روزی می رسد کسی به خواستگاری ات می آید که دهانت بسته می شود و بله را می گویی؛ من هم فکر می کنم همین درست باشد.

وی افزود: آدمی می آید که با تو جفت میشود و با تو چفت میشود و همین است که خانواده را شکل می دهد.

طباطبایی خاطرنشان ساخت: اینکه بروی بگردی دنبال شوهری که خوش تیپ باشد و پولدار را قبول ندارم. همان نگاه ازدواج سنتی را بیشتر می پسندم.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه 8 آوریل 2016 - 20:30
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=20669

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "علاقه طناز طباطبایی به ازدواج به صورتی کاملا سنتی"

  1. فرشید گفت:

    طناز خانم اگه دوست داشتی من جوانم ویه کمی هم تیپ ۵۲ سالمه، حاضرم نیمه دیگه ات باشم و باهم جفت و چفت بشیم!!! هنرمند هم هستم، نی میزنم و خطاط هم هستم و فعلا هم در این زمینه با دستگاه های دیجیتال روز دنیا دنبال یه لقمه نون… به زابل خوش آمدی…!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code