۲۹۰۱۱۴۰۰

شب‌کاری مسعود کیمیایی و همکاران “قاتل اهلی” به پایان رسید/ادامه کار در خانه مأمور امنیتی و با حضور پولاد کیمیایی+۵ عکس جدید

سینماژورنال: مسعود کیمیایی که این روزها درگیر فیلمبرداری تازه ترین محصولش “قاتل اهلی” است شب گذشته نهم مردادماه فیلمبرداری آخرین سکانسهای شب را به پایان رساند و از فردا سکانسهای روز کاری آغاز خواهد شد.

به گزارش سینماژورنال کیمیایی از یازدهم مردادماه به لوکیشنی در شمال تهران می رود؛ لوکیشنی که خانه شخصیت اصلی داستان است. شخصیتی به نام “حاج آقا دکتر جلال سروش” که از همان دو پیشوند قبل از نام و نام خانوادگی هم می‌توان عقبه امنیتی او را حدس زد.

“قاتل اهلی” به مدیریت فیلمبرداری فرشاد محمدی تاکنون حدودا ۴۰ درصد از فیلمبرداری‌اش را پشت سر گذاشته است و تدوین همزمان با فیلمبرداری توسط بهرام دهقانی در حال انجام است.

تمامی بازیگران فیلم از پرویز پرستویی تا امیر جدیدی، پرویز پورحسینی، لعیا زنگنه و ثریا قاسمی مقابل دوربین رفته اند و فقط سکانسهای پولاد کیمیایی فرزند کارگردان باقی مانده است؛

پولاد در “قاتل اهلی” نقش خواننده ای را بازی می کند که رابطه ای عاطفی میان او و دختر “حاج آقا دکتر جلال سروش” شکل می گیرد. فیلمبرداری سکانسهای مربوط به پولاد نیز فردا انجام خواهد شد.

تهيه كنندگى “قاتل اهلى” را منصور لشكرى قوچانى برعهده دارد دارد و قرار است اولين نمايش آن در جشنواره امسال باشد.

قاتل اهلی
قاتل اهلی
قاتل اهلی

قاتل اهلی

قاتل اهلی
قاتل اهلی
قاتل اهلی
منصور لشکری قوچانی، مسعود کیمیایی، پرویز پرستویی و لعیا زنگنه در پشت صحنه “قاتل اهلی”
قاتل اهلی
قاتل اهلی
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه 31 جولای 2016 - 12:21
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=26417

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "شب‌کاری مسعود کیمیایی و همکاران “قاتل اهلی” به پایان رسید/ادامه کار در خانه مأمور امنیتی و با حضور پولاد کیمیایی+۵ عکس جدید"

 1. Faraakh az khaani گفت:

  وای وای وای …

  خسته و زخمی منم، از همه دنیا طلبکار منم ..

  ۸۰ سالشه ولی‌ دست بر دار نیست، اقای کارگردان، چرا مردم باید برای دیدن این جسد‌های شیشه ای‌، تلخ و عبوس پول نان و پنیر خود را بدهند و از هرچه سینماست بیزار شوند، همهٔ اینارو هزار بار نشون دادی، بسه دیگه ..

  چقدر هم ایشان خودشان را لوس میکنند و با تنگی نفس حرف میزنند و یک “بعله …” میگویند و بعدش سکوت که یعنی‌ “هنر مرا نفهمیدند و قدر مرا ندانستند ..”

  پولاد لوس تر از پدر هم که معلوم بود حتما سر و کله‌اش پیدا میشود ..

  آقا، روان شناس شما وضع خودش خرابه. این قدر دنبال “چاقو کش درونت” نگرد …

  • حسین گفت:

   چقدر دیکتاتور مآبانه توهین می کنید به استاد کیمیایی? من هم برخی فیلم های ایشان رو دوست ندارم، اما برای من بسیار قابل احترام که هنوز ایشون عاشقانه پشت دوربین قرار می گیرند، شما هم دوست ندارید فیلم های ایشون رو نبینید

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code