۰۷۰۵۱۴۰۰

«دخترعمو پسرعمو» و «سدّمعبر» میلیاردی شدند/«خالتور» به ۷٫۵میلیارد نزدیکتر شد/«کمدی انسانی» با حداقل سالن‌های فول‌سانس، ۳۰۰میلیون را رد کرد/اختلاف ۱۷۰ سالنی میان بالا و پایین جدول فروش+آمار کامل فروش

سینماروزان: در رأس جدول فروش «آینه بغل» قرار دارد که به مانند همه نزدیک به دو ماهی که از اکرانش میگذرد بخش عمده سالنهای سینمایی و ۲۰۰ سالن را در اختیار دارد.

به گزارش سینماروزان «خالتور» با وجود اینکه بخش عمده سالنهایش را از دست داده اما فروش نسبی خود را ادامه داده و به زودی ۷٫۵ میلیاردی خواهد شد. «ثبت…» هم به مانند «خالتور» بخش عمده سالنها را از دست داده ولی توانسته ۳میلیاردی شود. «قاتل اهلی» سومین فیلمی است که بخش عمده سالنهایش را داده و در مرز ۳میلیاردی شدن است.

«سدمعبر» که سرگروهش را به فیلم کودک «افسانه گل آباد» داده توانسته فروشش را میلیاردی کند و «آذر» هم علیرغم بهره بردن از کلی امکانات تبلیغی محیطی بعد از نزدیک به دو ماه تازه در آستانه رقم میلیاردی شدن است.

«حریم شخصی»، «عشقولانس»، «خانه کاغذی»، «شکلاتی» و «پل خواب» فیلمهای میانه جدول فروش هستند که مابین ۷۰۰ تا ۴۰۰ میلیون فروش داشته اند.

درام پرچهره «کمدی انسانی» که علیرغم داشتن سرگروه با حداقل سالنهای فول‌سانس روی پرده رفته توانسته بدون هر گونه تبلیغات محیطی، از رقم فروش ۳۰۰میلیون عبور کند.

در میان قعرنشینهای جدول فروش این «افسانه گل آباد» است که در دو روز فقط ۳۰۰هزارتومان فروخته است؛«آرمانشهر» ۱۲میلیونی شده و «آپاندیس» هم بعد از یک ماه و نیم به زحمت از ۵۰میلیون گذشته است که یک شکست کامل است.

اختلاف سالن میان «آینه بغل» و «افسانه گل آباد» فیلمهای رأس و قعر جدول فروش نزدیک به ۱۷۰ سالن است که رکوردی محسوب میشود در نوع خودش!!!

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ششم بهمن ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–آينه بغل ۱۴ ميليارد و ۷۵۰میلیون(۵۱ روز)

–خالتور ۷ ميليارد و ۳۰۵ ميليون(۸۶ روز)

–ثبت با سند برابر است ۳ ميليارد و ۱۰۰ ميليون(۶۵ روز)

–قاتل اهلي ۲ميليارد و ۸۸۰ ميليون(۶۵ روز)

–پسرعمو دخترعمو ۱میلیارد و ۱۵۰ ميليون (۳۰ روز)

–سدّمعبر ۱میلیارد و ۶۰ ميليون(۳۰ روز)

–آذر ۹۵۰ ميليون(۵۹ روز)

–حريم شخصي ۷۴۰ ميليون(۴۴ روز)

–عشقولانس ۶۳۰ ميليون(۱۶ روز)

–خانه کاغذي ۶۱۰ ميليون(۳۷ روز)

–شکلاتي ۵۸۰ ميليون(۵۸ روز)

–پل خواب ۴۱۰ ميليون(۱۶ روز)

–کمدي انساني ۳۲۰ ميليون(۹روز)

–اشنوگل ۲۴۰ ميليون (۶۵ روز)

–فهرست مقدس ۲۶۰ ميليون(۵۱ روز)

–کليله و دمنه ۱۷۵ ميليون (۳۰روز)

–راز سياوش ۱۵۵ ميليون( ۵۸ روز)

–آپانديس ۶۲ ميليون(۴۴ روز)

–آرمانشهر ۱۲ميليون(۳۰ روز)

–افسانه گل‌آباد ۳۰۰هزارتومان (۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه 26 ژانویه 2018 - 14:22
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=47036

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code