۲۹۰۱۱۴۰۰

حرف‌های بهروز بقایی بعد از ابتلا به کرونا⇐حال روحی من بسیار بدتر از حال جسمی‌ام است!/مدتهاست اجازه نمی‌دهند کار جدیدی بسازم!/هیچ مسئول فرهنگی به فکر ما نیست و این بی‌مهری‌ها حال روحی آدم را خراب می‌‌کند!

بهروز+بقایی

سینماروزان: واقعیت این است که حال روحی من بسیار بدتر از حال جسمی‌ام است. بیماری کرونا به خودی خود بیماری وحشتناکی است و من که تجربه این بیماری را داشتم، می‌دانم که با چه ویروس عجیب و غریبی رو‌به‌رو هستیم؛ بنابراین از همه مردم می‌خواهم که خیلی خیلی مراقب خودشان باشند.

بهروز بقایی که چندی پیش دچار بیماری کرونا شده بود، با بیان مطلب فوق به صبحنو بیان کرد: به یک خانه‌نشینی اجباری روی آورده‌ام. قبل از شیوع ویروس کرونا اوضاع برخی بازیگران و هنرمندان از جمله خود من خوب نبود و بعد از ماجرای کرونا نیز این شرایط بدتر شد. نقش‌های خوبی به ما پیشنهاد نمی‌شود و حتی شرایط طوری است که اجازه نمی‌دهند منی که قبلا چندین سریال را کارگردانی کرده‌ام، کار جدیدی بسازم. هیچ مسئول فرهنگی به فکر ما نیست و این بی‌مهری‌ها حال روحی آدم را خراب می‌‌کند. امیدوارم که به زودی همه این اتفاقات درست و حال همه ما خوب شود.

این کارگردان و بازیگر گفت: دوست دارم کار فرهنگی انجام بدهم و رسالت خودم را این می‌دانم. امیدوارم به زودی بتوانم این رسالت را عملی کنم. همچنین از همه مردم عزیز کشورم می‌خواهم کرونا را جدی بگیرند تا بتوانیم باز هم با شادی کنار هم زندگی کنیم.

بهروز بقایی تاکید کرد: به یک خانه‌نشینی اجباری روی آورده‌ام. قبل از شیوع ویروس کرونا اوضاع برخی بازیگران و هنرمندان از جمله خود من خوب نبود و بعد از ماجرای کرونا نیز این شرایط بدتر شد.

بهروز+بقایی

بهروز+بقایی

 

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه 4 ژانویه 2021 - 10:19
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=62739

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code