۳۰۰۱۱۴۰۰

توضیحات رامبد جوان درباره ماجرای استفاده از گاز اشک‌آور در “خندوانه”

سینماژورنال: بروز اتفاقی موسوم به استفاده از گاز اشک‌آور در برنامه “خندوانه” و تأیید ماجرا از سوی یکی از دست اندرکاران این برنامه(اینجا را بخوانید) موجب شده است که رامبد جوان هم در این باره توضیحاتی ارائه کند.

به گزارش سینماژورنال رامبد جوان با بیان این مطلب که روزی ۴۰۰ تا ۵۰۰ تماشاگر به استودیو “خندوانه” می‌آیند به “خبرآنلاین” گفت: استودیوی “خندوانه” هم منطقه نظامی نیست که ما آن‌ها را بگردیم.

ماجرای درخواست آب جوش یک مرد برای همسرش
او با تشریح روند حضور مردم در برنامه “خندوانه” افزود: برای حضور در این برنامه با کسانی که از قبل ثبت نام کرده‌اند تماس گرفته می‌شود و آن‌ها بعد از توجیه شدن برای رعایت یک سری مسائل، مثل نوع پوشش به استودیو می آیند.

جوان ادامه داد: دیروز هم همین روند طی شد و زمان افطار، طبق روال این ایام اعلام کردیم که مهمانان ما روزه‌هایشان را باز کنند. یک مخزن بزرگ آب جوش هم برای این منظور تهیه کرده‌ایم و گذاشته‌ایم. دیروز از قضا آب جوش تمام شده بود و بچه‌ها دوباره آب گرم داخل مخزن ریختند اما برای اینکه کمی قل بخورد و جوش بیاید،‌ سه دقیقه وقت لازم بود.

به گفته‌ جوان در این حین یک آقایی می‌آید و می‌گوید آب جوش را به من بدهید؛ چون همسرم باردار است، یکی دیگر از مهمانان هم مخالفت می‌کند و می‌گوید نمی‌شود.

سه نفر از بچه‌های ما هم روانه بیمارستان شدند
او ادامه داد: در نهایت این دو نفر با هم بحثشان می شود و وسط درگیری آب جوش می‌ریزد روی یکی از آن‌ها، آن آقا هم از کیف دور کمرش اسپری اشک‌آور در می‌آورد و روی صورت آن یکی خالی می‌کند.

به گفته‌ مجری “خندوانه”، این اتفاق چون جلوی در استودیو می‌افتد،‌ باعث می‌شود تا کل استودیو آلوده به گاز اشک‌آور شود. بعد از این ماجرا هم مأموران اورژانس و آتش‌نشانی و پلیس هم پشت صحنه‌ برنامه می‌ایند و کسی را که گاز اشک آور استفاده کرده، با خودشان می‌برند.

این مجری گفت: سه نفر از بچه‌های ما هم روانه بیمارستان شدند. تا دو ساعت هم ضبط برنامه به تعویق افتاد.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه 11 ژوئن 2016 - 14:25
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=24024

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code