۰۷۰۵۱۴۰۰

به خاطر خواسته اسپانسر برنامه یا با هدف تولید یک برنامه شادی آور؟⇐مهران مدیری با کارگردانی فقط یک فیلم سینمایی، مجری برنامه سینمایی «هفت» شد!!

سینماروزان: علی اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سوم سیما در حالی نام مهران مدیری را به عنوان مجری ویژه برنامه جشنواره ای “هفت” اعلام کرد که فارغ از بی سابقه بودن مدیری در اجرای برنامه های سینمایی فقط نام یک فیلم به عنوان کارگردان در کارنامه وی به چشم می خورد.

به گزارش سینماروزان حضور مهران مدیری در “هفت” این پرسش کلیدی را ایجاد کرده که آیا این حضور به واسطه سفارش اسپانسری بوده که پشت “هفت” قرار دارد؟

“هفت” در جشنواره امسال رقبایی مانند “سینمادو” و “شبهای شفاهی” را دارد و با توجه به وقفه چندماهه در تولید این برنامه بهترین راه برای سبقت از برنامه های مشابه استفاده از یک نام شناخته شده برای اجرا بوده است.

مهران مدیری یکی از شناخته شده ترین نامها برای اجرای “هفت”ی است که میخواهد بعد از ماهها مجددا در کانون توجه قرار گیرد اما مساله اصلی بر سر فقدان تجربه مفید مدیری در اجرای برنامه ای تخصصی آن هم در حوزه سینماست.

مدیری هرچه دارد از تولید طنزهای تلویزیونی و اجرای برنامه ای فان به نام “دورهمی” است و طبیعیست که حضورش به عنوان مجری یک برنامه تخصصی سینمایی به شدت پرریسک باشد؛ مگر آن که مدیری “هفت” را هم به سمت فضای مفرح و شادی آور ببرد.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه 17 ژانویه 2018 - 16:56
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=46775

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "به خاطر خواسته اسپانسر برنامه یا با هدف تولید یک برنامه شادی آور؟⇐مهران مدیری با کارگردانی فقط یک فیلم سینمایی، مجری برنامه سینمایی «هفت» شد!!"

  1. sadr گفت:

    از سیمای ورشکسته میلی بیش از این انتظار نمی ره.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code