۲۵۰۱۱۴۰۰

بنر تبلیغاتی تقاطع سهروردی-عباس‌آباد در خدمت خواننده اصلاح‌طلب شورای شهر+عکس

سینماژورنال: حتی اگر نام عبدالحسین مختاباد به گوشمان نخورده باشد قطعا ترانه هایی چون “شبانگاهان” و “تمنای وصال” را شنیده ایم.

به گزارش سینماژورنال عبدالحسین مختاباد خواننده این دو قطعه بعد از سالها فعالیت در حیطه موسیقی سه سال قبل به عنوان نماینده اصلاح طلب وارد شورای شهر تهران شد.

حضور در شورای شهر اما این خواننده را از فعالیت موسیقی بازنداشت و او به تازگی نیز آلبومی با نام “سیاه مشق” را به بازار ارائه کرده است.

تبلیغ آلبوم بر بنری استراتژیک

این روزها اگر گذرتان به خیابان بهشتی (عباس آباد) افتاده باشد حتما در تقاطع سهروردی، تصویری بزرگ از مختاباد را ایستاده بر یک بنر تبلیغاتی دیده اید؛ این تصویر که پس زمینه ای سفید دارد تبلیغی برای آلبوم تازه مختاباد است.

بسیاری از شهروندان به هنگام عبور از تقاطع عباس آباد-سهروردی این پرسش را طرح می کنند که آیا اگر مختاباد عضو شورای شهر نبود باز هم امکان داشت بتواند چنین بنر استراتژیکی را برای تبلیغ آلبومش در اختیار داشته باشد؟

بنر آلبوم "سیاه مشق" مختاباد تقاطع عباس آباد-سهروردی
بنر آلبوم “سیاه مشق” مختاباد تقاطع عباس آباد-سهروردی
image_print
تاريخ انتشار: سه‌شنبه 26 جولای 2016 - 1:33
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=26190

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "بنر تبلیغاتی تقاطع سهروردی-عباس‌آباد در خدمت خواننده اصلاح‌طلب شورای شهر+عکس"

 1. آرش گفت:

  دوست عزيز استاد مختاباد چهره شناخته شده در عرصه فرهنگ و هنر ايران هستند؛ من چون شركت تبليغاتي دارم بايد بشما گوشزد كنيم كه در سطح شهر بنر استراتژيك نداريم اين بنرهاي تبليغاتي تجاري و متعلق به بخش خصوصي هستند ؛ پس قبل از هر اظهار نظري قدري وقت بگذاريد و تحقيق كنيد…..

  • غفوری گفت:

   حتی اگه این طور هم باشه بازم انگار فقط بعضی از نورچشمیا میتونن از این تبلیغات استفاده کنن
   و جالب اینکه قبل از اینکه وارد شورا بشن ندیده بودیم که همچین بنری رو برای کاراشون تدارک ببینن

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code