۲۳۰۳۱۴۰۰

این رهبر ارکستر می‌خواهد بازیگری به سبک چاپلین را تجربه کند

سینماژورنال: در سالهای اخیر بازیگران بسیاری را داشته ایم که به وادی موسیقی روی آورده اند و در مقابل موزیسین هایی را داشته ایم که به وادی هنرهای نمایشی روی آورده اند.

به گزارش سینماژورنال در یک اظهارنظر جالب لوریس چکناواریان که او را به عنوان یک آهنگساز کلاسیک و رهبر ارکستر می شناسیم هم از این گفته که شاید به بازیگری هم روی آورد.

چکناواریان در حاشیه نشست نمایشگاه نقاشی هایش با عنوان “موسیقی روی بوم” از تمایلش برای بازیگری حرف زده است.

حتي شعر و داستان كوتاه هم نوشته‌ام
چكناواريان در بخشی از اين نشست از ديگر علايقش در كنار فعاليت‌هايش در موسيقي صحبت كرد و با اين توضيح كه همه هنرها با هم ارتباط تنگاتنگي دارند از تلاش‌هايش در ديگر شاخه‌هاي هنري صحبت كرد.
وی گفت: «من حتي شعر و داستان كوتاه هم نوشته‌ام و اين اميد را دارم كه مهرماه امسال بخشي از اين اشعار و داستان‌هاي كوتاه منتشر شود.

شايد خيلي زود هم فيلم و تئاتر بازي كنم

چکناواریان ادامه داد: «شايد خيلي زود هم فيلم و تئاتر بازي كنم، چراكه همچنان معتقدم هنرها با يكديگر در ارتباط هستند و از هم تاثير مي‌گيرند. دلم مي‌خواهد به هنرهاي ديگر نزديك شوم و بيشتر ياد بگيرم. بنابراين اگر مي‌بينيد كه اين بار به نقاشي وارد شدم، موضوع عجيبي نيست. كمااينكه جالب است شما هم بدانيد كه من از بچگي با سينما بزرگ شدم و اصلا مي‌خواستم كارگردان سينما بشوم، اما شرايط زندگي تغيير كرد و من به عشق خودم موسيقي روي آوردم.»

دوست دارم مانند چاپلین باشم

او با بيان اينكه نمي‌خواهم با ديگر هنرمندان مسابقه بگذارم، اما دوست دارم حرف خودم را در اين حوزه‌ها بزنم، ادامه داد: «هر كسي براي خودش حرفي دارد. من حتي فيلمنامه هم نوشته‌ام و دوست دارم مانند چارلي چاپلين، همه كارهاي مربوط به فيلمم را از موسيقي گرفته تا فيلمنامه، كارگرداني و بازيگري، خودم انجام دهم.»

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه 17 آوریل 2016 - 7:57
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=21090

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code