۰۴۰۵۱۴۰۰

«اکسیدان» هشت میلیارد را رد کرد/«ساعت ۵عصر» ۷میلیاردی شد/«رگ خواب» در آستانه ۴٫۵ میلیاردی شدن/«پا تو کفش من نکن» ۶۰۰ میلیون را رد کرد/فیلم ناقل «ژن خوب» قعرنشین جدول فروش+آمار کامل فروش

سینماروزان: اکران سینماها هرچند مواجه است با روی پرده رفتن سه فیلم جدید از انتهای هفته گذشته اما همچنان صدرنشینان جدول فروش فیلمهای «اکسیدان» و «ساعت۵عصر» هستند که در هفته های قبلتر اکران شده بودند. «اکسیدان» رقم فروش ۸ میلیارد را رد کرده است و «ساعت ۵عصر» در نزدیکی ۷ میلیارد فروش است.

به گزارش سینماروزان «سارا و آیدا» به لطف پخش کننده اش فیلمیران و تعداد بالای سینمایی که بهش تخصیص یافته رقم فروش ۵۰۰ میلیون را رد کرده است ولی فروش فیلمهای «فصل نرگس» و «زادبوم» تعریفی ندارد. «زادبوم» که با کلی تبلیغ بر سر رفع توقیف ۸ ساله اش روی پرده رفته نتوانسته توجهات را برانگیزد و فروش آن به زحمت از ۱۰۰ میلیون عبور کرده است.

«فصل نرگس» که از محصولات مشارکتی فارابی است و با حضور آقازاده ناقل «ژن خوب» عارف تولید شده و البته بلیتهای ارگانی هم برایش توزیع شده، قعرنشین جدول فروش است با فروشی کمی بیشتر از ۵۰ میلیون.

«زیر سقف دودی» علیرغم از دست دادن بخش عمده سینماهایش فروش نسبی خود را دارد و در آستانه ۳ میلیاردی شدن است. کمدی ۱۲+ «پا تو کفش من نکن» که با توقیف توسط حوزه و محدودیت سانس در پردیسهای شهرداری روبروست و پخش تیزرهای تلویزیونی اش هم ممنوع شده در آستانه ۷۰۰ میلیون فروش قرار گرفته است.

فیلم شادی آور «گذر موقت» که در گروه آزاد روی پرده است و برای همین تعداد سینماهایش محدود است در آستانه ۱۵۰ میلیون فروش است و «کارگر ساده نیازمندیم» آخرین نفسهای اکران خود را در حالی می کشد که هنوز فروشش به نیم میلیارد هم نرسیده!

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–نهنگ عنبر(۲) ۲۰ میلیارد و ۸۵۰میلیون(۱۰۰روز)

–اکسیدان ۸میلیارد و ۱۰۰میلیون (۵۹روز)

–ساعت ۵ عصر  ۷میلیارد(۲۷روز)

–رگ خواب ۴ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان(۶۲روز)

–زیر سقف دودی ۲میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۷۲روز)

–پا تو کفش من نکن ۶۵۰ میلیون (۲۳روز)

–سارا و آیدا ۶۱۰ میلیون (۹روز)

–کارگر ساده نیازمندیم ۴۲۰ میلیون (۴۴روز)

–۲۱ روز بعد ۳۵۰ میلیون(۱۶روز)

–گذر موقت ۱۳۰میلیون (۱۶روز)

–زادبوم ۱۲۰ میلیون(۹روز)

–فصل نرگس ۵۵ میلیون(۹روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه 18 آگوست 2017 - 13:58
لینک کوتاه: http://www.cinemajournal.ir/?p=41710

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code